Ballina Etiketimet Synet

Etiketim: synet

E dërguan për ta bërë synet, nga frika qëndron dy orë...

Një vogëlush pesëvjeçar, që e dërguan në një spital në Java të Indonezisë për ta bërë synet, është frikësuar aq shumë, sa hipi në...

E bëjnë synet në shtëpi, vdes foshnja 5 muajshe

Një djalë 5 muajsh ka vdekur pasi prindërit e bënë synet në shtëpinë e tyre në Itali. Foshnja u dërgua në një spital të Bolonjës...

Tragjike/ Binjakët bëhen synet, njëri prej tyre humb jetën

Një 2-vjeçar gjeti vdekjen nga gjakderdhja pasi ishte bërë synet. Ngjarja e rëndë ndodhi në Romë, në një qendër emigrantësh që ndodhet në veriperëndim...

Ky shtet kërkon të ndalojë synetllëkun, por s’do…

Një projekt-ligj i propozuar mbi ndalimin e bërjes synet të fëmijëve, ka ngritur në këmbë grupimet fetare që e kanë kundërshtuar menjëherë. Projekt-ligji e sheh...

EDITORIAL

Ilir Meta: Midis maleve dhe pyjeve të Bizës e Martaneshit, një mrekulli

Presidenti Meta, pasionant për udhëtimet në male, ka postuar këtë të hënë, një shënim dhe një video. Ja...

FORUM

Mihali, fytyra e pushtetit

Nga Ylli Dylgjeri - Ishte viti 2003. Një ftesë e ardhur nga Interpoli na ftonte në Kongresin e...

Kim Mehmeti: Shqiptaria shkon udhës së vetë shkatërrimit?!

Nga Kim Mehmeti - Dashakeqët e shqiptarisë kurrë nuk e kanë pasur më lehtë se sot, sepse planet...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com