E mërkurë, Nentor 20, 2019
Ballina Etiketimet Superkupa e Italisë

Etiketim: Superkupa e Italisë

Mediat zbulojnë datën e Superkupës së Italisë, ja kur dhe ku...

Për Superkupën e Italisë e cila do të dikustohet ndërmjet Juventusit dhe Lazio-s ende nuk ka një datë zyrtare, por mediat në Itali pretendojnë...

Superkupa e Italisë, Milani sfidon Juventusin në Arabi

Sot përcaktohet edhe fituesi i Superkupës së Italisë. Juventusi dhe Milani do të përballen në Arabinë Saudite për të ngritur trofeun e parë sezonal....

Juventus-Milan/ I çuditshëm vendi ku do të luhet Superkupa e Italisë

Superkupa e Italisë 2018 mes Juventusit dhe Milanit do të zhvillohet në Gedda të Arabisë Saudite më 16 janar. Më në fund u ra dakord...

Finalja e Superkupës së Italisë do të luhet në Arabinë Saudite

Finalja e radhës së Superkupës së Italisë do të luhet Riad të Arabinë Saudite. Ndeshja mes Juventusit dhe Milanit do të mbahet në janar...

Ndeshje drithëruese në Olimpico, Lazio mund Juven dhe fiton SuperKupën e...

Superkupa e Italisë i takon Lazio-s. Romakët mposhtën Juventusin me rezultatin 3-2 pas një ndeshje plot emocione në Stadio Olimpico. Pas një ndërhyrje të parregullt...

Milani mposht Juventusin, fiton Superkupën e Italisë

Është Milani fituesi i Superkupës së Italisë. Kuqezinjtë arritën të mposhtin Juventusin në Doha të Katarit me 11-metërasha, në një ndeshje ku 120 minuta...

EDITORIAL

Kriza zgjidhet vetëm me zgjedhje urgjente, të parakohshme

Tashmë nuk mban më “ujë pilafi”, në Shqipëri kriza po shkon drejt rrënimit të ekonomisë, demokracisë dhe...

FORUM

Paloka: Pse e zgjat kot Rama shkarkimin e Presidentit?!

Nga Edi Paloka* Nuk e kuptoj cfare shqetesimi ka Rama per shkarkimin e Presidentit?! Cfare rendesie ka cfare...

Përse duhet vlerësuar dhe mbështetur Presidenti Meta

Prof. Lisen BASHKURTI Mbas pështjellimeve institucionale dhe politike, mbas kaosit opinional dhe mediatik është përsëri Presidenti Meta që...