E enjte, Qershor 20, 2019
Ballina Etiketimet Sulmuesi

Etiketim: sulmuesi

Napoli në kërkim të një bomberi, Ancelotti do Diego Costën

Diego Costa është ideja më e rë e Napolit në merkato për sezonin e ardhshëm. Pavarësisht formës së mirë të Milik gjatë këtij sezoni,...

Reali fiton ndaj Villarealit, Mariano Diaz shkëlqen me dopietë (VIDEO)

Real Madridi rikthehet në rrugën e fitoreve në La Liga, teksa sot ka mposhtur Villarealin 3-2. Një sukses që ka më shumë vlera statistikore,...

“Alarm” në sulmin e kombëtares, Sadiku shfaq probleme fizike në stërvitje

Trajneri i kombëtares, Christian Panucci vijon të ketë probleme të shumta në grumbullimin që po zhvillohet në Durrës. Në seancën stërvitore të paradites së...

EKSLUZIVE/ Ribaj tregon “sekretin” e golit: Me Dajën pata një bisedë...

Andi Ribaj ishte njeriu i ndeshjes në fitoren e Flamurtarit të dielën në mbrëmje ndaj Skënderbeut, pasi i hapi rrugën e fitores (2-0) me...

Statistikat, ja përse Piatek është më i mirë për momentin se...

Efekti Piatek po ndihet menjëherë te skuadra e Milanit, pasi në 4 ndeshje, ka shënuar po aq gola. Ai u transferua në merkaton e...

Sadiku: Lugano është shtëpia ime, për dy javë jam gati

Ai është kthyer sërish! Armando Sadiku do të rikthehet që të luajë sërish në Superligën e Zvicrës. Futbollisti i kombëtares sonë ka pranuar që...

Milan nuk ndalet në merkato, ja goditjet e radhës

Milani nuk ndalet në merkaton e dimrit dhe pas prezantimit të Kristof Piotek, drejtuesit kuqezi po punojnë me shpejtësi për të forcuar skuadrën dhe...

Salah i pandalshëm, shkëputet nga sulmuesit e tjerë

Premier League vazhdon të kryesohet nga Liverpool edhe pas ndeshjeve të kësaj jave. Manchester City e ndjek me 4 pikë më pak. Por përveç tabelës...

Largohet nga Barcelona, sulmuesi transferohet në Bundesliga

Borusia Dortmund e ka zyrtarizuar blerjen e Paco Alcacer nga Barcelona. Sulmuesi spanjoll ishte i huazuar te skuadra gjermane deri në vitin 2019, por Dortmund...

Talenti që luan në Finlandë tregon përse zgjodhi Kombëtaren shqiptare

Albion Ademi, sulmuesi i talentuar i Inter Turkut në Finlandë, ishte risia e Christian Panuccit në grumbullimin e fundit të Kombëtares shqiptare. Por, edhe pse...

EDITORIAL

86 për qind e shqiptarëve kërkojnë të arrestohen politikanët e përgjuar

Shqiptarët kërkojnë arrestime pas publikimit të audio-përgjimeve të reja nga gazeta Bild. Këtë të mërkurë në emisionin...

FORUM

Negociatat, kjo mollë e ndalume

Nga Shezai Rrokaj Është e disata herë që negociatat nuk po çelen. Dy herët e fundit KE-ja...

Përgjimet Audio nuk janë të BILD, por materiale zyrtare të shtetit Shqiptar

Nga Ylli Manjani -Edhe njëherë: Përgjimet Audio nuk janë të BILD, por materiale zyrtare të shtetit Shqiptar. Ato janë...