E mërkurë, Korrik 24, 2019
Ballina Etiketimet Sulmuesi

Etiketim: sulmuesi

Bashkëshortja e Zarates: Ëndërroj që të bëj seks me Bekam (FOTO...

Natalie Verbe ka mohuar zërat në mediat italiane në lidhje me zërat se është ndarë nga Mauro Zarate. Modelja argjentinase që ka shpjeguar se...

Ju kujtohet Iakuinta? Ish-sulmuesi i Juventusit rrezikon 6 vite burg

Ish-sulmuesi i kombëtares italiane, Viçenco Iakuina ka përfunduar në telashe të mëdha. 38-vjeçari i cili u shpall kampion bote me Italinë në vitin 2006...

Çelsi bën gati 120 milionë euro për Levandovskin e Bajernit

Çelsi është në kërkim të një bomberi për sezonin e ardhshëm, pas Alvaro Morata nuk ka bindur aspak, dhe pritet që të largohet këtë...

Guri: Më bindi projekti i Ostendes, shokët i qeras me darkë...

Sindrit Guri është prezantuar sot zyrtarisht si futbollist i Ostendes. Ai ka thënë fjalët e para si futbollist i ri i klubit belg, duke...

Nuk u grumbullua nga Gjermania në Botëror, Vagner: Nuk vij më...

Sulmuesi i Bayernit të Mynihut, Sandro Vagner nuk do jetë pjesë e kombëtares gjermane në Botërorin e Rusisë pasi nuk u ftua nga trajneri...

Sindrit Guri firmos kontratën dhe prezantohet në klubin e ri në...

Sindrit Guri tashmë është zyrtarisht lojtari i klubit të Oostendes. Pas vizitave mjekësore gjatë ditës së djeshme, ish-sulmuesi i Kukësit sot ka hedhur firmën...

Rrëfimi i Higuain: Mendova që ta lë futbollin për shkak të...

Ky ka qenë një sezon me ulje-ngritje për Gonzalo Higuain, por ai ka arritur një tjetër triumf të dyfishtë me Juventusin duke rrëmbyer Kupën...

Sindrit Guri kalon me sukses vizitat mjekësore te Ostendes (FOTO LAJM)

Gjatë ditës së sotme, sulmuesi i Kukësit ka kryer vizitat mjekësore në Belgjikë te skuadra e KV Ostendes, ku shkodrani është shoqëruar nga menaxheri...

“Bomba” nga Spanja: Nejmar arrin akordin me Real Madrid!

Real Madrid ka mbyllur tratativat për transferimin e brazilianit Nejmar, sulmues i PSG, i cili sipas gazetës spanjolle “Mundo Deportivo”, kanë rënë dakord për...

Interi gati të blindojë Ikardin, i ofron sërish rinovimin e kontratës

Inter nuk ka ndërmend që të privohet nga Mauro Ikardi, teksa është gati për t’i ofruar 8 milionë euro në vit, dhe një klauzolë...

EDITORIAL

Tre vite me reformë, por ende pa DREJTËSI

Ceremonitë festive të zhvilluara dje nga institucionet e qeverisë për 3-vjetorin e miratimit të Reformës në Drejtësi...

FORUM

Sali Berisha: Përgjigje Presidentit të Serbisë, Serbomadhisë Aleksandër Vuçiç! (II)

Nga Sali Berisha - (Vijim pjesa e dytë) Miq, ne konferencen e tij te shtypit te dt 20 korrik...

Një tjetër sukses spektakolar i Reformës në Drejtësi

Nga Neritan Sejamini - Nje tjeter sukses spektakolar i Reformes ne Drejtesi: Meqe nuk bene dot nje Gjykate te...