E hënë, Korrik 22, 2019
Ballina Etiketimet Sulmuesi

Etiketim: sulmuesi

Griezmann: Messi nuk më ka dërguar ende mesazh, Suarez po

Barcelona ka nisur përgatitjet para-sezonale në Japoni, teksa të martën do të luajë një miqësore ndaj Chelsea. Ky do të jetë edhe testi i...

Reali bën një ofertë zyrtare për Neymarin, përfshin edhe “dështakun” Bale

Destinacioni perfekt për Neymar mbetet Barcelona, por në të ardhmen e superyllit brazilian vazhdon të jenë prezent edhe zërat që e shohin te Real...

I shënoi nga mesfusha Juventusit, Kane zbulon “sekretin” e golit magjik...

Harry Kane shënoi një gol të jashtëzakonshëm në miqësoren ndaj Juventusit, duke i dhënë fitoren 3-2 skuadrës së tij. Bomberi anglez e cilësoi një...

Agjenti i Martinez shtang Interin: Interesimi i Barcelonës është i fortë

I vetmi sulmues që e ka vendin e sigurt tek Interi është vetëm Lautaro Martinez. Ndoshta dhe jo? Duke dëgjuar fjalët e fundit të...

Gerrard i jep një goditje të rëndë Grezdës, ja vendimi përfundimtar

Eros Grezda nuk do të jetë pjesë e skuadrës së Rangers në Portugali javën e ardhshme, sipas agjentit të sulmuesit. Trajneri Steven Gerrard ka...

Interi arrin akordin me Lukakun, por United kërkon 84 milionë euro

Interi është gjithnjë e më pranë Romelu Lukaku. “The Sun” ka raportuar se zikaltërit kanë arritur akordin me sulmuesin belg, po mbetet ende larg...

“Bomba” nga Spanja, Joao Felix zbarkon në Madrid për të firmosur

Joao Felix duket se e ka gjetur skuadrën e tij të ardhshëm. Një nga talentet më premtues të futbollit botëror është në Madrid dhe...

Cikalleshi: S’kishim forcë për të dalë në sulm për shkak të...

Sulmuesi i Shqipërisë, Sokol Cikalleshi është shfaqur shumë i mërzitur pas disfatës ndaj Islandës në transfertë. Bomberi kavajas konfirmoi se skuadra ishte në vështirësi...

Balaj: Më kërkoni të shënoj me kokë, por ku ishte krosimi?

Sulmuesi i kombëtares, Bekim Balaj, pas humbjes ndaj Islandës është shprehur se u furnizua shumë pak nga shokët e tij. “Duhej të shënonim, por nuk...

Cikalleshi: Nder të përfaqësosh kombin tënd, me Panuccin isha i pafat

Sokol Cikalleshi është rikthyer në kombëtare pas një mungese të gjatë. Bomberi kavajas ka zbritur për herë të fundit në fushë me fanellën kuqezi...

EDITORIAL

Opozita deklaron: Ligj antimafia për oligarkët e Kryeministrit Rama

-Paralajmërimi i Partisë Demokratike për biznesmenët e koncesioneve: Kontratat PPP-ve do të jenë pjesë e paketës antikorrupsion....

FORUM

Dikush të thërrasë Bingo! Rrënimi i të gjitha institucioneve kushtetuese të vendit

Nga Andrea Cama Institucionet Kushtetuese janë institucione të përmendura shprehimisht nga Kushtetuta, mosfunksionimi i të cilave përbën dhunim...

“Vendi në një regjim anarkie, që prej 2017”

Nga Bujar Nishani Të nderuar miq, që prej vitit 2015 e në vijim kemi qenë çdo ditë të...