Ballina Etiketimet Sulm

Etiketim: sulm

Sulmi në Francë tërbon Rusinë; u bën thirrje udhëheqësve botërorë për...

Rusia po i bën thirrje Europës për të luftuar kjo për shkak të sulmit terrorist në Nisë, Francë. Vladimir Putin ka përsëritur thirrjet për...

Përkrahësit e sëmurë të ISIS festojnë pas sulmit horror

Mbështetësit e Shtetit Islamik kanë festuar pas një sulmi terrorist në Nice të Francës, në të cilkën la të paktën 84 të vdekur dhe...

ISIS pretendon se ka armë kimike, do bëjë kërdinë në Europë?

Shteti Islamik ka pohuar se ka një ngarkesë të armëve kimike dhe është e gatshme të bëj kërdinë në Europë. Fundamentalistët e sëmurë, ishin arrestuar...

Në shenjë solidarizimi, ndërtesat vishen me flamurin Turk

Bota u vesh me ngjyrat e flamurit turk, për të respektuar viktimat e sulmit të 28 qershorit në aeroportin Ataturk të Stambollit. Sulmi që...

Shpërthimi në Stamboll (Fotolajm)

Dy shpërthime me armë zjarri kanë lënë 10 të vrarë dhe 40 të plagosur në aeroportin turk në Stamboll, sipas raporteve. Ministria e Brendshme...

EDITORIAL

Edi, mos e jep aspak dorëheqjen! As zgjedhje parlamentare mos bëj!

Shqipëria ishte si delja e zezë në Bruksel për dy ditë. Në fakt Tirana zyrtare dogji edhe...

FORUM

Alexandër Soros: “Europa duhet të pranojë që vuan nga Albanofobia”,

“Poshtë sipërfaqes, gjallon një paragjykim dhe racizëm ndaj shqiptarëve etnikë në Europën Perëndimore, që nuk mund të...

Se s’ bëhemi si e gjithë Evropa e dinim, por se ajo do bëhet si ne, nuk e besonim!

Nga: Kim Mehmeti Edhe gjatë dështimeve të mëdha kolektive, s’ka si mos e kesh më lehtë kur e...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com