Ballina Etiketimet Sulm

Etiketim: sulm

Vizitë tek Aldo Bare? Ministrja Gjonaj: Marrëzi e rradhës e PD-së

Deputeti i PD-së, Flamur Noka akuzoi sot se Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj gjatë vizitës në burgun e Peqinit, ka takuar të dënuarin me...

Afganistan, sulm në bazë ushtarake , 25 ushtarë të vrarë

Të paktën 25 ushtarë afganë kanë vdekur nga një sulm në një bazë ushtarake në provincën perëndimore të Farah. Lajmi bëhet i ditur nga agjensia...

SHBA në terror, sërisht të shtëna në një shkollë (VIDEO)

Pas masakrës së Floridas, duket se një tjetër ngjarje e rëndë është duke ndodhur në një shkollë në Seattle të Shteteve të Bashkuara të...

Përgjaket Athina, sulm terrorist në ambientet e Gjykatës

Kryeqyteti i Greqisë është zgjuar nën tmerrin e sulmit terrorist mëngjesin e sotëm. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 3:35 të mëngjesit, ku...

Manhattan/Autori i masakrës thërriste “Allahu Akbar”

Autori i dyshuar për sulmin e ndodhur në një nga zonat më të njohura të Nju Jorkut, në Manhattan është një 29-vjeçar. Për të...

Nuk ishte hera e parë. Sulmi i vazhdueshëm i Ramës ndaj...

Kryeministri Edi Rama regjistroi sot aktin më të rëndë të një zyrtari të lartë kundër mediave dhe gazetarëve, duke i atakuar ata nga pozita...

Masakër në Las Vegas: 50 të vdekur dhe mbi 200 të...

Policia e Las Vegas ka thënë se "më shumë se 50 persona kanë të vdekur" dhe më shumë se 200 janë plagosur në të...

Sulm në Francë, thirri “Allahu Akbar” dhe vrau dy gra

“Allahu Akbar” thirri një person i armatosur me thikë kur u sul të vriste dy kalimtare, para se të qëllohej për vdekje nga ushtarët,...

Sulm me thikë, grabitësit terrorizojnë gratë në mes të rrugës

Ky është momenti shokues kur disa grabitës dolën në mes të rrugës për të vjedhur florinjtë që kishin dy gra. Pamjet tregojnë gratë që bërtisnin...

Terroristët mund të vrasin 100 deputetë në 5 minuta

Terroristët mund të kryejnë një masakër të vërtetë brenda 5 minutave nëse do të sulmonin Parlamentin Britanik. Ata mund të vrasin më shume 100...

EDITORIAL

Presidenti francez Macron shpëtoi Ramën, ndërsa Rilindja e masakron

-Si nuk i vjen turp Rilindjes dhe PS-së që janë turr me sulme dhe fyerje ndaj presidentit...

FORUM

Andi Bushati: Katër gënjeshtra rilindase kundër Makronit

Nga ANDI BUSHATI Propaganda e rilindjes, e cila një vit më parë u rek të na mbushte mendjen...

Shengeni Serbo-centrik ose Ballkani midis Euro-Atlantizmit dhe Euro-Azisë

Prof. Lisen Bashkurti- Schengeni Ballkanik, i firmosur pak ditë më parë nga Serbia, Maqedonia e Veriut dhe Shqipëria...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com