Ballina Etiketimet Sulm ne zemer

Etiketim: sulm ne zemer

Disa nga shenjat që paralajmërojnë sulmin në zemër

Sëmundja e zemrës është shkaku kryesor i vdekjes në botën e zhvilluar, dhe infarkti është fatal në rreth 30 për qind të rasteve –...

Një injeksion i menjëhershëm mund të zvogëlojë rrezikun e sulmit në...

Mjekët shpresojnë të trajtojnë problemet e sëmundjeve kardiovaskulare nëpërmjet terapisë së gjeneve tek njerëzit me çrregullime të rralla. Kjo sfidë i përket tre viteve...

17 vjeçarja që vdiq në shkollë, halla: Ana iku aq e...

Nxënësja e shkollës profesionale në Fier ka ndërruar jetë si pasojë e një infarkti. Ky është rezultati i mjekëve që u është dhënë paraprakisht...

EDITORIAL

Moria e zyrtarëve dhe ish-deputetëve të PS dënuar nga “Dekriminalizimi”

Rreth 4 vite më parë Kuvendi i Shqipërisë miratoi ligjin e njohur si ligji i “dekriminalizimit” që...

FORUM

Analiza e “Bloomberg”: Nuk ka datë për Shqipërinë, BE e lodhur me lindjen

Shpresat e Ballkanit për fillimin e negociatave të pranimit me Bashkimin Evropian janë “në fije të perit”...

Ylli Manjani: Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador!

Nga Ylli Manjani - Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador! Këtë fyerje nuk ta kishim borxh. As ndonjë...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com