E dielë, Qershor 16, 2019
Ballina Etiketimet Stresi

Etiketim: stresi

Fejohet Stresi! Reperi publikon momentet emocionuese

Duket se kjo javë ka nisur më e bukur se kurrë për reperin Stresi dhe të dashurën e tij.  Ai ka formalizuar lidhjen e...

Të dobësohesh? Mos bëni këto gabime në mëngjes

Zakonet e mëngjesit kanë një peshë të dukshme në aftësinë për të humbur peshë në mënyrë të ekuilibruar. Veprimet e para të ditës janë...

Stresit, humorit dhe skizofrenisë i duhen vetëm pak pyje

Studimet e fundit të botuara në ''World Economic Forum'', tregojnë se hapësira personale e njëjtë çdo ditë në qytete kërcënon të shkatërrojë sistemin e...

Stresi ”mbron” Bashën gjatë marshimit (VIDEO)

Pasi kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha nisi marshim nga Kryeministria për tek selia blu pas fjalimit, ai u shoqërua nga mijëra protestues. Por,...

FOTO/ Stresi i zhgënjyer nga miku i tij: Nuk jam hakmarrës,...

Reperi Stresi ka bërë një deklaratë dedikuar një mikut të tij që e ka zhgënjyer. Reperi ka postuar një foto në Instagram është shprehur mjaft...

I thoni jo stresit, cilat janë “ilaçet” për ta parandaluar

Afate, data për të kujtuar, gjëra për të bërë. Krizat nervore janë gjithmonë, por ja cilat janë kurat Duket e lehtë, por nuk është: të...

FOTO/ Policia ndalon sërish Stresin? Ende nuk dihen arsyet pse…

Policia e ndjek shpesh. Reperi Stresi në Instastory ka publikuar disa video, ku shihet se kishte policinë duke e ndjekur nga mbrapa Ndërsa, në tjetrën,...

FOTO/ Stresi “thumbon” reperët: Veç tekste “fake” po dëgjoj

Reperi Stresi është një nga emrat më të komentuar të estradës si për jetën profesionale ashtu edhe për atë private. Ai është goxha aktiv në...

Polica arreston Sali Lushën për protestën, ja çfarë bën Stresi më...

Të gjithë ata që menduan se pas protestës së djeshme të Opozitës para Parlamentit, do të kishte qetësi, e kanë pasur gabim. Kjo për faktin...

Të lodhur dhe të pavëmendshëm? Bëni këtë gjë 15 minuta në...

Vetëm çerek ore në ditë janë të mjaftueshme për të mbajtur larg stresin dhe ankthin, si dhe për të qenë të përqendruar dhe plot...

EDITORIAL

Deputeti Maliqi zbardh prapaskenat: Balla i bleu si bagëti deputetët e opozitës

Deputeti Lefter Maliqi në një status të fortë në Facebook ka treguar të gjitha prapaskenat e turpshme...

FORUM

Burgosja e Suelës, siç talebanët burgosin gazetarët amerikanë

Nga Miranda Haxhia E dashur Suela Musta, Sa gabim e kanë kolegët e dashamirët që emrin tënd e lidhin kaq...

Suela Musta, si viktima model e këtyre 30 viteve….

Nga: Endira Bushati * Suela Musta, si viktima model e këtyre 30 viteve.... Suela Musta, sot është në burg... Informacionet...