E premte, Korrik 19, 2019
Ballina Etiketimet Stresi

Etiketim: stresi

Stresi heq dorë nga ankimimi për masën: Dua të rri në...

Këngëtari Arkimed Lushaj i njohur si Stresi ka hequr dorë nga apelimi i masës së sigurisë. Stresi pritet që sot të dilte përpara gjykatës,...

Gjykata e Tiranës e la në burg, Stresi del sot para...

Ditën e sotme në orën 9:45, Gjykata e Apelit do të vendosi mbi lënien në fuqi ose jo të masës “arrest me burg” për...

Stresi thyen heshtjen: Shihemi së shpejti

Disa ditë pas arrestimit, Stresi ka gjetur një mënyrë për të komunikuar me fansat e tij. Pak minuta më parë ai ka postuar një foto...

FOTO/ Stresi në burg, e fejuara pozon krah vjehrrit

Reperi shqiptar Arkimed Lushaj, djali i njërit prej eksponentëve të Partisë Demokratike, Sali Lushajt prej disa ditësh është vënë në qendër të vëmendjes, pasi...

Arrestimi i ”Stresit”, i ati: Hakmarrje pas padisë ndaj Ballës

Sot reperi Arkimed Lushaj, i njohur si ''Stresi'', do të dalë para gjykatës për të mësuar masën e sigurisë. Ndërkohë që ka reaguar i...

Anëtar i një bande, Stresi sot në gjyq, njihet me masën...

Reperi i njohur Arkimed Lushaj ose Stresi do të dalë sot para Gjykatës ku do të bëhet rivlerësimi i masës së sigurisë, Stresi akuzohet për...

U kap në hotel me një 20-vjeçare, reagon e fejuara e...

Dy ditë më parë, u arrestua në një dhomë hoteli në Linzë reperi Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi, i dyshuar si pjesë e...

Orientonte shitësit e drogës, si u përgjua Stresi dhe roli në...

Arrestimi mbrëmjen e kaluar i Arkimed Lushajt bëri bujë në mediat shqiptare, për faktin se 31-vjeçari me gjithë karakterin rebel merret me art dhe...

Arrestimi i Stresit, i shtrirë nudo në hotel (VIDEO)

Zbardhen detaje të reja sa i takon arrestimit të reperit Arkimed Lushaj, i njohur edhe si Stresi. Këngëtari ishte nën përgjim prej një viti...

I shtrirë nudo në krevat, ja momenti i arrestimit të Stresit

Del momenti i arrestimit të reperit të njohur Arkimed Lushaj i njohur si Stresi. I shtrirë në krevat, përmbys, gati nudo policët i vënë...

EDITORIAL

Kryeministri i “nul-it” dhe mazhoranca e “shul-it”

-Gjykata e Tiranës dhe ajo e Durrësit kanë marrë dje dy vendime që përmbysin gjithëçfarë ka bërë...

FORUM

Artan Fuga: Profesorët e degraduar

Nga Artan Fuga - "Ta gëzojnë" profesorët dhe profesorët e asociuar ligjin që Kuvendi i sotëm jolegjitim aprovoi...

Një dramë që e dëmtoi Kosovën

Nga: Enver Robelli Para një viti Presidenti i Kosovës, i përkrahur nga kryeministri i Shqipërisë dhe që të...