E hënë, Qershor 17, 2019
Ballina Etiketimet Stresi

Etiketim: stresi

Stresi nga burgu falenderon fansat që i japin jetë vargjeve të...

Reperi Stresi krijoi një ndër këngët më të bukura të vitit 2018, të cilat do të mbeten në mendjen e publikut për një kohë...

E provokojnë Noizyn, ia lëshojnë këngën e Stresit

Por sot, Noizy dhe Stresi llogariten si dy nga armiqët me të mëdhenj në estradë, shkruan Syri Kosova. Faqja në Instagram “Hip Hop Shqip” ka...

“Qenia njerëzore është në rrezik zhdukje për shkak të stresit”

Çdo ditë, ka shumë faktorë të jashtëm që dëmtojnë qëndrueshmërinë e njerëzimit, megjithatë, ekziston një që udhëheq rrugën: stres. Çfarë thotë shkenca? Víctor Vidal, një mjek...

Ju ka “pushtuar” stresi? Zgjidhjen e keni para syve, por nuk...

Shumë njerëz përballen me stresin në përditshmëri dhe nuk arrijnë që të gjejnë një zgjidhje për tu qetësuar. Në fakt, është vetvetja. Skanerët e trurit...

Ju ka “pushtuar” stresi? Zgjidhjen e keni para syve, por nuk...

Shumë njerëz përballen me stresin në përditshmëri dhe nuk arrijnë që të gjejnë një zgjidhje për tu qetësuar. Në fakt, është vetvetja. Skanerët e trurit...

Keisi poston FOTO me momente romantike me Stresin në shtrat

Prej disa javësh reperi i njohur Stresi qëndron në qelite e burgimit pasi u arrestua me kokainë, armë fishekë në një hotel të kryeqytetit. E...

Stresi del nga burgu, shijon jetën e natës (VIDEO)

Reperi Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi prej javësh ka qenë në burg, pasi u arrestua si i dyshuar si anëtar i organizatës kriminale. Stresi...

Stresi telefonon Aldon nga burgu i Fushë-Krujës (VIDEO)

Stresi ka bërë një veprim epik ditën e sotme duke telefonuar në mëngjes në emisionin “Aldo Morning Show”. Stresi njihet për veprimet e tij të...

Stresi prej dy javësh në burg, flet Kejsi: S’pranon të më...

Arrestimi i reperit Arkimed Lushaj i njohur ndryshe si Stresi rreth dy javë më parë i akuzuar si pjesë e një grupi kriminal në...

Stresi: Dua të rri në burg; babi tregon shkaqet

Ditën e djeshme për Stresin ishte paracaktuar të zhvillohej seanca për shqyrtimin e ankimimit në Gjykatën e Apelit në orën 09:45. Mirëpo, avokati i...

EDITORIAL

Denoncimi i PD: Edi Rama po kërkon arrestimin me forcë të Lulzim Bashës

Partia Demokratike ka denoncuar sot një skenar të Edi Ramës për të urdhëruar prokurorinë që të shoqërojë...

FORUM

Andi Bushati: Lexo “Bild-in” dhe marsho drejt 30 qershorit

Nga Andi Bushati - Zbulimi i përgjimeve të vjedhjes së votave në Dibër, pas dëshmive të kasaphanës...

Mjaft interpretime politike! Presidenti është i Republikës, Republika është e qytetarëve

 Prof. Lisen Bashkurti-  Në pështjellimin e sotëm politik retorika propogandistike po përpiqet që të përkeqësojë situatën, duke hedhur...