E martë, Shtator 17, 2019
Ballina Etiketimet Strategu i republikanëve

Etiketim: Strategu i republikanëve

Strategu i republikanëve të Trump: Basha të kërkojë shpalljen “Non grata”...

Peter Lumaj, avokati i njohur shqiptaro-amerikan, ish-kandidat për Guvernator dhe Senator republikan në SHBA, në një intervistë me Scype për “Shijak TV” përbalë gazetarit...

EDITORIAL

Miliarderi George Soros dhe debatet për ndikimin e tij në Shqipëri

Nga Zëri Amerikes/ Xhorxh Soros, është një filantrop i cili ka zgjedhur të investojë për një shoqëri të...

FORUM

Gazeta britanike “The Indipendent”: Ja pse u mbyll televizioni Agon Channel

Nga “The Indipendent” Drejtpërdrejt për të dhënë emisionin e saj të rregullt të lajmeve në mëngjes, Sonila Meco...

Një lajm i keq për optimistët e reformës zgjedhore

Nga Astrit Patozi - Të gjithë ata që po shpresojnë në ndryshimin e sistemit politik në Shqipëri, si...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com