E premte, Shtator 20, 2019
Ballina Etiketimet Strakosha

Etiketim: strakosha

Notat, Strakosha me “stil”, Hysaj i “ndershëm” në mbrojtje!

I sigurt, i “akullt” në çdo rast, Strakosha zhvilloi një 90-minutësh të madh kundër Inter, merr komplimentet e kundërshtarëve, urimet e lacialëve, pasi kjo...

Panucci dënoi Strakoshën pse humbi avionin, por shikoni çfarë i bën...

Christian Panucci ka vendosur një dorë të “hekurt” në kombëtaren tonë, duke mos toleruar as shkeljen më të vogël. Pasi dënoi Cikalleshin, për shkak...

Strakosha mahnit italianët, pritja e tij bëhet “hit” në internet

Sfida e mbrëmjes së djeshme mes Lazios dhe Milanit u mbyll në barazim 1-1. Megjithatë, në minutën e 15-të të ndeshjes, portieri shqiptar, Thomas Strakosha...

Roma kalon në avantazh në derbi falë një gafe të Strakoshës...

Po luhet aktualisht derbi i kryeqytetit italian në Serie A, një sfidë që është shumë e rëndësishme për të dyja ekipet. Strakosha nisi si titullar...

Ishte heroi i ndeshjes, Strakosha zbulon çfarë u tha Panuçi në...

Padyshim që heroi i vërtetë i ndeshjes kundër Izraelit ishte Thomas Strakosha me pritjet e tij vendimtare. Pas ndeshjes ai u shpreh i kënaqur me...

Napoli i përgjigjet Juves, “perla” e Insignes mposhtë Strakoshën (VIDEO)

Napoli i është kundërpërgjigjur Juventusit në garën për titullin kampion, duke e nisur kampionatin me një fitore. Skuadra e Ancelottit ka fituar në transfertën...

Ish-legjenda e portës së Lacios kritikon Strakoshën: Duhet të përmirësohet!

Ish-portieri legjendar i Lacios, Marko Balota, në një prononcim për “Radiosei”-n ka folur edhe për “gardianin” e Kombëtares Thomas Strakoshën. 54-vjeçari, i cili është portieri...

Strakosha rekordmen në Itali, edhe Hysaj mes “maratonomakëve”

Portieri i Lacios dhe Kombëtares së Shqipërisë, Tomas Strakosha, është lojtari me më shumë minuta në Serinë A për sezonin 2017-2018. Ai qëndron në...

Pritjet fondamentale të Strakoshës, mediat italiane nuk kursehen me notat për...

Portieri i Lazio-s në sfidën e djeshme kundër Atalanta-s, shqiptari Thomas Straskoha, ishte fondamental me pritjet e tij që në fund i dhanë 1...

Ishte më i miri në fushë ndaj Atalantës, Strakosha: Bëra detyrën...

Lacio ka barazuar me rezultatin 1-1 ndaj Atalantës, në një takim ku ka shkëlqyer Thomas Strakosha. Portieri i Kombëtares sonë është vlerësuar si më...

EDITORIAL

Analisti shpërthen “bombën”: Jo vetëm djegie e Parlamentit, por dhe vrasje për trazira me 8 qershor

Gazetari i njohur investigativ Artan Hoxha ka dhënë detaje të tjera lidhur me dokumentin e SHISH, ku...

FORUM

Matthew Palmer, shkrimtari në Departamentin e Shtetit

Kush është Matthew Palmer, i ngakuari i posaçëm amerikan për Ballkanin? Nga ai pritet ndihmë në zgjidhjen...

Nëntë kushtet e Gjermanisë për negociatat, Shqipëria nuk i përmbush as vitin tjetër

Nga Artan Fuga Nëntë kushtet që DW shprehet se Gjermania i ka vendosur Shqipërisë që ky shtet të japi...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com