Ballina Etiketimet Strakosha

Etiketim: strakosha

Klubi i Lacios shqetësohet për Strakoshën

Ka qenë një sezon i mirë ky i fundit për portierin e Kombëtares,Thoma Strakosha. Por një dëmtim që pësoi në finalen e kupës, e...

STATISTIKAT/ 4 shqiptarët më të spikatur sezonin e fundit në futbollin...

Golat, asistent dhe mospësimi i asnjë goli gjatë një ndeshje futbolli, janë tri komponentët më të rëndësishëm për të cilët trajnerët punojnë shumë gjatë...

E duan në Londër, Lazio gjen pasuesin e Strakoshës

E ardhmja e Thomas Strakoshës duket se është e destinuar për të qënë larg Lazios. Gardiani shqiptar ka zhvilluar një sezon fenomenal mes shtyllave të...

Strakosha bën lëmsh shokët në Instagram, Mavraj i këshillon të përdor...

Thomas Strakosha së fundmi ka shkaktuar shumë reagime në rrjetet sociale për shkak të një statusi. “Kur dikush flet me vajzën që të pëlqen”,...

“Sirena” angleze për Strakoshën, Lazio gjen zëvendësuesin e tij

Nuk kanë fund zërat e merkatos për Thomas Strakoshën. Portieri i kombëtares sonë që nga muaji janar është në qendër të vëmendjes së ekipeve...

Strakosha me probleme në shpinë, në dyshim për derbin ndaj Gjimshitit

Lazio nesër do të luajë shansin e fundit për të arritur në zonën Champions ndaj Atalantës. Bardhekaltrit do të sfidojnë ekipin e Gasperinit, si...

Notat, Strakosha me “stil”, Hysaj i “ndershëm” në mbrojtje!

I sigurt, i “akullt” në çdo rast, Strakosha zhvilloi një 90-minutësh të madh kundër Inter, merr komplimentet e kundërshtarëve, urimet e lacialëve, pasi kjo...

Panucci dënoi Strakoshën pse humbi avionin, por shikoni çfarë i bën...

Christian Panucci ka vendosur një dorë të “hekurt” në kombëtaren tonë, duke mos toleruar as shkeljen më të vogël. Pasi dënoi Cikalleshin, për shkak...

Strakosha mahnit italianët, pritja e tij bëhet “hit” në internet

Sfida e mbrëmjes së djeshme mes Lazios dhe Milanit u mbyll në barazim 1-1. Megjithatë, në minutën e 15-të të ndeshjes, portieri shqiptar, Thomas Strakosha...

Roma kalon në avantazh në derbi falë një gafe të Strakoshës...

Po luhet aktualisht derbi i kryeqytetit italian në Serie A, një sfidë që është shumë e rëndësishme për të dyja ekipet. Strakosha nisi si titullar...

EDITORIAL

Edi Rama duhet të përgjigjet për Vorën

Prej gati një jave, Agim Kajmaku, fituesi i votimeve jo normale në Bashkinë e Vorës është në...

FORUM

DW: Samiti i G7-s errësohet nga konflikti tregtar SHBA-Kinë

Nga DW/ Në Biarritzin francez takohen në fundjavë (24-25.08) kryetarët e shteteve e qeverive të 7 vendeve më...

Milionat që Shqipëria e varfër u fal miliarderëve

Nga Klodian Tomorri - Milionat qe Shqiperia e varfer u fal miliardereve Jahti 400 milione dollaresh i Emirit të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com