E martë, Nentor 19, 2019
Ballina Etiketimet Stones

Etiketim: Stones

Emergjencë totale te City, një tjetër qendërmbrojtës dëmtohet rëndë

Nuk kanë fund lajmet e këqija për Manchester City-in gjatë këtij sezoni. Pas një fillimi të dobët me vetëm 3 fitore në 5 ndeshjet...

EDITORIAL

Vetëm ambasadori Borchadt si “person non grata” apo edhe një tjetër?!

Në Shqipëri e kemi bërë të udhës që edhe parashikimin e motit presim ta dëgjojmë nga ambasadorët...

FORUM

Luan Rama: Kosova brenda Serbisë, një postim provokativ dhe fyes i Kryeministrit të Shqipërisë!

Nga Luan Rama* - Nuk është një lapsus. Nuk është as ndonjë gabim prej pakujdesisë, publikimi në faqen...

Reformë e denjë për gishtin e Boschart

Nga Ylli Manjani - Shihni me vemendje se për çfarë reforme zgjedhore po zihen. Halli më i madh...