E martë, Nentor 19, 2019
Ballina Etiketimet Stili xhaketave

Etiketim: stili xhaketave

Këtë vjeshtë do të dashuroheni me stilin e xhaketave

Nisja e stinës së vjeshtës patjetër që nënkupton veshje pak më të trasha nga çfarë jemi mësuar muajt e fundit. Një nga veshjet apo aksesorët...

EDITORIAL

Gjekmarkaj: Meta bëri aktin e duhur. Borchardt ishte i njëanshëm

 Analisti Agron Gjekmarkaj i ftuar në emisionin “Real Story” të Sokol Ballës në “News 24” tha se...

FORUM

Dvorani dhe manovra për kurth Presidentit. Avokati Popullit nxjerr dokumenta

Po zbardhet krejt skema mafioze e lojës së PS me kryetarin e KED, Ardian Dvorani për të...

Dëshmori Artan Cuku- Meteori që s’do shuhet kurrë

Mirënjohje dhe krenari për Dëshmorin më të ri Dibrës Nga Dr. Hasan Shkëmbi           ...