E shtunë, Gusht 17, 2019
Ballina Etiketimet Stilet e reja

Etiketim: stilet e reja

Të pëlqejnë stilet e reja! Aurela Gaçe tërbohet me ndjekësen

Që këngëtarja Aurela Gaçe është një prej më energjikeve dhe më të talentuara sot, këtë tashmë e dimë të gjithë dhe s’mund të kundërshtohet. Diva...

EDITORIAL

Shkodra, si “Stalingradi”* për kryeministrin, por Rama jo në rolin e Stalinit!

-Mazhoranca po provokon me qëllim shkodranët, të cilët durojnë sa durojnë, porse kur vendosin për të dalë...

FORUM

Luan Rama: Një urim zemre, për Profesor Rexhep Meidanin

Nga Luan Rama* Sot Profesor Rexhep Meidani bën 75 vjet. Ditëlindja e këtij burri fisnik, më jep mundësinë ta...

Shkullaku: PS, një parti e madhe që është kthyer gati në kope

Rasti i Valdrin Pjetrit në Shkodër konfirmoi sërish një fenomen të denoncuar nga media e opozita prej...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com