E hënë, Nentor 18, 2019
Ballina Etiketimet Stefano Pioli

Etiketim: Stefano Pioli

Pioli: Goli i Suso-s na ndryshoi sezonin, tani besojmë për Championsin

Fitorja kundër Spal ka rikthyer besimin tek Milani, që nesër do të përballet në “San Siro” kundër Lazios. Një ndeshje e veçantë për trajnerin...

Pioli: Të nxjerrim vlerat e vërteta të Milanit, kam besim te...

Trajneri i Milanit, ndihet gati për debutimin në krye të kuqezinjve, teksa ditën e nesërme do të sfidojë Lecce-n, për të rifituar besimin e...

Pioli: S’kam lidhje me Interin, ja si do ta ringjallë Milanin

Stefano Pioli ka kaluar ditën e parë si trajner i Milanit, teksa ka bërë edhe prezantimin zyrtar. Në konferencën për shtyp të mbajtur në...

ZYRTARE/ Pioli merr drejtimin e skuadrës së Milanit, firmos për dy...

Stefano Pioli është zyrtarisht trajneri i ri i Milanit. Zyrtarizimi ka ardhur gjatë mesditës së sotme. Ish-strategu i Napolit, ka firmosur një kontratë 2-vjeçare,...

Arrihet marrëveshja, nuk do ta besoni klubin e ri të Stefano...

Ish-trajneri i Interit, Stefano Pioli ka pranuar që sezonin e ardhshëm të marrë drejtimin e Fiorentinës duke zëvendësuar Paulo Sousan. Sipas burimeve të “Gazzetta dello...

EDITORIAL

Presidenti fillon çmontimin e mafies së RILINDJES

-Ilir Meta ka vendosur që të thërrasë në takim për t’u konsultuar ish-presidentët e Republikës, ish-ministrat e...

FORUM

VOA: Korrupsioni dhe taksat, pengesë për investimet e huaja

Investimet e huaja në Shqipëri shumë shpejt pritet të hyjnë në një fazë vështirësie. Dy projektet e...

Xhafaj reagon për Gjykatën Kushtetuese

Ish-ministri Fatmir Xhafaj, ka reaguar në lidhje me debatin mes presidentit dhe mazhorancës për plotësimin e Gjykatës...