E premte, Shtator 20, 2019
Ballina Etiketimet Stallone

Etiketim: Stallone

VIDEO/ Pamje nga stërvitja e Stallone: Mosha nuk ka rëndësi

Këtë vit u mësua se Stallone do rikthehej në Rambo 5. Kishte kritika se mosha e aktorit legjendë do ta pengonte në realizmin e flimit. Por...

Pamela tregon “listën”: Nga Stallone deri tek…Putin (FOTO)

“I vetëm, një burrë nuk mund të plotësojë kërkesat dhe dëshirat e një femre”. Ky është parimi i Pamela Anderson. Ka patur “romanca” të...

Akuzohet për përdhunim, Stallone hedh në gjyq ‘viktimën’ e krimit

Edhe Sylvester Stallone sapo u përfshi në një valë akuzimesh seksuale nga një grua e identiteti i së cilës nuk është bërë publik. Ajo ka...

FOTO/ Sophia dhe Sistine, vajzat bukuroshe Stallone-s shëtisin rrugëve të Milanos

Shumë të ftuar të famshëm nga e gjithë bota në “Milano Fashion Week”. Pas Cindy Crawford, e cila pak ditë më parë ndoqi nga...

EDITORIAL

Sajmir Tahiri, shantazh Ramës dhe kryeministri e “dënon” me “shërbim prove”!

Çështja më kriminale e trafikut të drogës dje zyrtarisht është e mbyllur. Dhe duke mbyllur çështjen "Tahiri"...

FORUM

Bujar Nishani: Dje, prova më e fortë e kapjes së Drejtësisë nga mafia dhe krimi i organizuar

Nga Bujar Nishani -  Dje, pushteti i drejtësisë tentoi t’u thotë shqiptarëve se nuk ka prova për ish-ministrin e akuzuar...

“Dënimi” i Tahirit, humbi ligji, fitoi morali

Nga Andi Bushati Nëse procesi i Saimir Tahirit shërbeu për të bindur shqiptarët për implikimin e thellë të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com