Ballina Etiketimet Stadiumi

Etiketim: stadiumi

INAGURIMI/ Femrat do të shkelin të parat barin e “Arenës Kombëtare”

Stadiumi i Ri Kombëtar është në detajet e fundit përpara ceremonisë inauguruese, e cila do të zhvillohet në ndeshjen me Francën më datë 17 Nëntor....

Atalanta më në fund rikthehet në shtëpi, të dielën luan në...

Pas më tepër se 6 muajsh që i ka luajtur ndeshjet si pritëse në “Mapei Stadium” të Regio Emilias dhe “Tardini” të Parmës, më...

MILANO/ Këshilli Bashkiak kundër Interit dhe Milanit për stadiumin e ri

Në mes të tetorit, këshilli bashkiak i Milanos pritet të votojë projektin e ri të stadiumit që duhet të zëvendësojë “San Siron”, por nuk...

Duka zbulon sekretet e stadiumit: Nga çmimet e biletave te ardhja...

Armand Duka, presidenti i federatës shqiptare të futbollit, i ftuar për emisionin "Ora e Tiranës", me moderatoren Fjoralba Ponari, që i ka drejtuar disa...

Vllaznia paguan gjobën, ndaj Skënderbeut do të luajë me tifozë

Vllaznia ndaj Skënderbeut do të ketë një mbështetje të madhe edhe në shkallët e stadiumit, për t’u rikthyer te fitorja në kampionat. Dënimi prej...

Milani dhe Interi prezantojnë dy super projektet për stadiumin e ri

Milani, përmes llogarisë së tij zyrtare në Twitter, ka publikuar dy foto nga dy projektet e paraqitura sot në lidhje me impiantin e ri...

Milani dhe Interi prezantojnë super projektin për stadiumin e ri

Milani dhe Interi kanë prezantuar dy projektet për stadiumin e ri, teksa është shfaqur edhe plani i studios “Populous”. Në këtë projekt, stadiumi është...

Flamurtari pa asnjë tifozë për ndeshjen me Laçin, ja arsyeja

Administratori i Flamurtarit, Sinan Idrizi, e ka mbyllur me dëshirën e tij stadiumin për ndeshjen ndaj Laçit. Skuadra vlonjate nuk ka siguruar mbarëvajtjen e...

Tërmeti i fuqishëm, krisen muret në stadiumin “Selman Stërmasi” (Foto)

Nuk ka mundur t’i shpëtojë lëkundjeve të forta të tërmetit edhe godina e stadiumit “Selman Stërmasi” i njohur ndryshe si stadiumi “Dinamo”. Këto janë pamjet...

Testohet ndriçimi në stadiumin “Arena Kombëtare” (FOTO LAJM)

Mbrëmjen e sotme janë ndezur për herë të parë projektorët e stadiumit të ri që po ndërtohet në kryeqytet, “Arenës kombëtare”, ku punimet janë...

EDITORIAL

Opozitë, ku je? Kryeministri Rama nuk rrëzohet me facebook!

Kryeministri Rama nuk po jep shenja se do të shkojë në zgjedhje, ndonëse deri dje kishte shpresa,...

FORUM

Katranjosi që shan e kërcënon profesorin…

Nga Kastriot Islami - Ishte dhe mbetet katranjos… Të gjithë e mbajnë mend si katranjos-gënjeshtar, pervers, grindavec e sherrxhi...

Vasili: Të mendojmë si Monika, kështu BE nuk do të jetë më ëndërr

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka sjellë në vëmendjen deklaratën e dy ditëve më parë të kryetares...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com