Ballina Etiketimet Spotify

Etiketim: Spotify

Çfarë suksesi nga Dua Lipa, artistja femër më e dëgjuar në...

Në listën me 20 albumet më të suksesshëm në historinë e Spotify, Dua Lipa është artistja femër më e dëgjuar. Albumi i saj i...

Pas Eurovision-it, “Soldi” nga Mahmood shënon rekord në Spotify

Mahmood është i pakapshëm. Pas fitores së Sanremos, renditjes i dyti në Eurovizion, kënga “Soldi” arriti rekord në klasifikimin global të “Spotify”. Katër muaj...

Facebook, iTunes dhe Spotify qëndrim të përbashkët kundër “gjuhës së urrejtjes”

Facebook, iTunes dhe Spotify hoqën nga platformat e tyre qindra publikime të InfoWars, markës Jones dhe teoricienit të komplotit Alex Jones. Në një deklaratë të...

“Spotify” nxjerr aksionet në publik pas humbjes prej 1.5 miliardë dollarë...

“Spotify” është lider në shpërndarjen e shërbimeve muzikore në nivel global, me kompaninë që raporton 71 milionë abonentë dhe më shumë se 159 milionë...

EDITORIAL

Kriza zgjidhet vetëm me zgjedhje urgjente, të parakohshme

Tashmë nuk mban më “ujë pilafi”, në Shqipëri kriza po shkon drejt rrënimit të ekonomisë, demokracisë dhe...

FORUM

Diplomati Bashkurti: Përse duhet vlerësuar dhe mbështetur Presidenti Meta

Prof. Lisen Bashkurti- Mbas pështjellimeve institucionale dhe politike, mbas kaosit opinional dhe mediatik është përsëri Presidenti Meta që...

Paloka: Pse e zgjat kot Rama shkarkimin e Presidentit?!

Nga Edi Paloka* Nuk e kuptoj cfare shqetesimi ka Rama per shkarkimin e Presidentit?! Cfare rendesie ka cfare...