E shtunë, Gusht 17, 2019
Ballina Etiketimet Spiropali

Etiketim: Spiropali

Rama me Spiropalin, Basha flet me Berishën… Çfarë s’u pa nga...

Parlamenti është shndërruar sot si në shumë raste arenë përplasjesh e debatesh. Tone të larta, akuza, gjeste e madje deri edhe peshq origjinalë panë...

Plas në komision; Duma u thotë socialistëve se s’janë burra, ndërhyn...

Kjo e hënë i ka gjetur Komisionet Parlamentare të tensionuara, dhe e gjithë duket se është nxitur nga protesta e frontit opozitar përballë kryeministrisë. Edhe...

“Tahiri”, Spiropali: Më vjen turp që jam këtu! Salianji: Turp është...

Deputetja e Partisë Socialiste Elisa Spiropali e ftuar në “360 Gradë” nga Artur Zheji në Ora News, duke i konsideruar baltosje akuzat ndaj ish-ministrit...

Sulmoi Bashën, PD i përgjigjet Spiropalit: Milionat e vjedhura në doganë...

Nënkryetarja e Grupit Parlamentar të PS, Elisa Spiropali kritikoi kreun e Partisë Demokratike Lulzim Basha për takimin me përfaqësues të Partisë Kristian Demokrate Holandeze...

Humor fushate/ Elisa Spiropalit i bëjnë vjershë në Kolonjë

Elisa Spiropali është kandidate e PS për deputete në qarkun e Korçës dhe mbulon Kolonjën. Faqja në Facebook “Kolonja Jonë” ka publikuar një vjershë që kanë...

Spiropali mesazh demokratëve: Mos e jepni votën me tifozllëk

Sekretarja për Rininë në Partinë Socialiste, Elisa Spiropali, njëherazi kandidate e PS-së në qarkun e Korçës, ka përcjellë një mesazh për demokratët kur edhe...

Spiropali sqaron pse Alfed Peza nuk u përfshi në listën për...

Kandidatja e Partisë Socialiste për deputete në Korçë, Elisa Spiropali e ftuar në studion e “Tonight Ilva Tare” sqaron se pse nuk është përfshirë...

Spiropali: PS nuk i druhet asnjë alternative, jemi padiskutim forcë e...

Sekretarja për Rininë në Partinë Socialiste, Elisa Spiropali, tha se PS nuk i druhet asnjë alternative të hyrjes në zgjedhje, si në koalicion ose...

EDITORIAL

Valdrin Pjetri iku, kurse Rama mbeti në klasë. Opozita gati për përballje

Valdrin Pjetri u tërhoq dje nga marrja e detyrës së kryebashkiakut të Shkodrës, natyrisht me votimet partiake...

FORUM

Shkullaku: PS, një parti e madhe që është kthyer gati në kope

Rasti i Valdrin Pjetrit në Shkodër konfirmoi sërish një fenomen të denoncuar nga media e opozita prej...

Mëngjeset me Tos Baxhakun, tek Bar “West”!

Nga: Alfred Peza Mëngjeset e shumë viteve të mia të para në gazetari, do të ishin më të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com