Ballina Etiketimet Spiropali

Etiketim: Spiropali

“Zonja 5 milionë euro”, Ina Zhupa replikon me Spiropalin

Zëdhënësja e PD Ina Zhupa ka replikuar me Elisa Spiropalin, menjëherë pasi kjo e fundit dha një intervistë për televizionin “News 24”. Spiropali në...

Çili: Opozita, ajo e 25 qershorit, jo kjo farsa! Spiropali: Po...

Në emisionin “Open” ka pasur debat midis analistit Henri Çili dhe ministres Elisa Spiropal. Çili i ka kujtuar asaj se opozita e ligjshme është...

Tritol linjës së transmetimit në Laç, Spiropali aludon për tentativa për...

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, njëherësh zëdhënëse e Qeverisë, Elisa Spiropali ka reaguar lidhur me ngjarjen e Laçit u godit me tritol...

Spiropali komenton memet dhe videon e Ramës me gratë

Ministrja e Shtetit për Marrëdhënien me Parlamentin, Elisa Spiropali e ftuar në emisionin “Kjo Javë” me Nisida Tufën komentoi vështirësitë e të qenit grua...

Spiropali: Vota e emigrantëve, opozita të bëhet pjesë e bisedimeve

Në një dalje për mediat, ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka treguar disa nga hapat dhe vendimet e ndërmarra në Samitin e Diasporës. Sipas Spiropalit, samiti...

Sulmi me bojë, Spiropali: Shkelje shpellare e Kodit të Etikës

Opozita ka paralajmëruar protestën kombëtare që do të mbahet në Tiranë. Basha e Kryemadhi kanë ndërmarrë një tur dëgjimesh nëpër rrethe, ndërkohë që shumica...

Gazetarët kundër qeverisë: Spiropali në Kavajë theu etikën dhe privatësinë

Intervista e ministres Spiropali me prindërit e 13 vjeçares të dhunuar në Kavajë konsiderohet si shkelje e privatësisë dhe cënim të të drejtave të...

Përplasja e Spiropalit me deputeten e LSI: Mbylle moj gojën, qelbësirë

Seanca e djeshme në Kuvend u shoqërua me debate dhe përplasje mes mazhorancës dhe opozitës. Një nga pikat që ndezi më shumë përplasje mes...

Përdhunimi i 13-vjeçares, Spiropali: Po përdoret politikisht nga PD-ja

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, njëherësh edhe zëdhënëse e qeverisë, Elisa Spiropali në një dalje për mediat ka akuzuar PD-në se po...

Spiropali flet pas zgjedhjes ministre: Totalisht surprizë, nuk dija gjë për...

Ministrja e re për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka folur për emisionin “JAVA” në RTSH, pak pas vendimit te kryeministrit Rama per ta...

EDITORIAL

Mafia e qeveritare e votave mbyll dosjen e Dibrës. Pse heshtin ndërkombëtarët?

Prokuroria mbylli skandalin më të madh të vjedhjes dhe manipulimit të votave në Shqipëria, e dokumentuar me...

FORUM

Fondacioni Martin & Mirash Ivanaj – Një xhevahir kulture dhe dije në mes të Tiranës

Nga Mal Berisha Një Vegim i largët rreth emrit “Mirash” Ishte viti 1959 kur u ula në bangën e...

Sesi funksionon Shqipëria, Kosova dhe Maqedonia e tregon lokal “Panorma”

Nga  Kim Mehmeti - Nuk besoj te ketë në Maqedoni ndonjë qytetarë të moshës madhore, i cili të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com