E hënë, Shtator 16, 2019
Ballina Etiketimet Spiropali

Etiketim: Spiropali

FOTO/ “Ta gëzoni çmimin e ri të naftës”, rrjeti shigjeton Ramën,...

Pas pr/ligjit të qeverisë për rritur çmimin e karburantit, pavarësisht se Shqipëria ka aktualisht çmimet më të larta në rajon dhe Europë, në rrjetet...

Rinumërimi në Lezhë/ Spiropali “habit dynjanë”: U faktua humbja e Bashës

Ministrja Elisa Spropali në një deklaratë nga selia rozë reagoi për rinumërimin e kutive në 11 qendra votimi në Lezhë pas votimeve të 30...

Braimllari – Spiropalit: Mamicë, sqaro tendarat korruptiv të ujësjellësit të Ersekës...

Sekretari i Përgjithshëm i Lëvizjes Socialiste për Integrim Endrit Braimllari i bën thirrje ministres së Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropalit që të...

Vokshi–Spiropalit: Përdor gjuhë përçarje që të vjedhësh me Ramën

Ish-deputetja e PD Albana Vokshi përmes një statusi në “Facebook” i është përgjigjur Elisa Spiropalit, pasi kjo e fundit deklaroi se zgjedhjet duhen mbajtur...

Kampuset universitare, Spiropali: Do transformohen brenda mandatit

Ministrja e Shtetit për Marrëdhënien me Parlamentin, Elisa Spiropali, gjatë një bashkëbisedimi me studentët dhe pedagogët e Fakultetit të Shkencave të Natyrës në Tiranë...

Arrestohen se protestojnë për shtëpitë e tyre, Spiropali: Të përballen edhe...

Ministrja e Marrëdhënieve me Parlamentin, Elisa Spiropali e ftuar në emisionin "Tempora" në RTV ora deklaroi se qytetarët në burg poi  çojnë ish-deputetët e...

Koalicioni opozitar, Spiropali: Marrëzi olimpike me buzëqeshje heroike

Ministrja e Shtetit për Marrëdheniet me Parlamentin, zëdhënëse e qeverisë, Elisa Spiropali, ka reaguar nëTwitter për koalicionin opozitar, për të cilin thotë se është marrëzi...

Spiropali: Reforma në Drejtësi vullnet i mazhorancës

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin Elisa Spiropali deklaroi sot se reforma në Drejtësi po jep rezultate konkrete të pastrimit të pallatit të...

Institucionet e pavarura, Spiropali: Zbatim i plotë i rekomandimeve

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin dhe zëdhënësja e Qeverisë, Elisa Spiropali ka garantuar institucionet e pavarura në plotësimin e rekomandimeve të tyre,...

Spiropali: Opozita, përpjekje për të dëmtuar integrimin

“Opozita ka zgjedhur rrugën dhe jo dialogun, ndërsa ne jemi të gatshëm të ulemi për hir të Shqipërisë dhe të flasim për rregullat e...

EDITORIAL

Radio shtetrore gjermane DW: Në Tiranë kriza politike vazhdon

Nga DW/ Ambasadori i BE në Tiranë, Luigi Soreca ftoi palët politike në Shqipëri të ulen në tryezën...

FORUM

Aleatët e Bashës: S’ka pakt PD-PS, marrëveshje vetëm pozitë-opozitë

Flasin përfaqësuesit e aleatëve të Partisë Demokratike, Petrit Vasili, Fatmir Mediu, Mesila Doda, Agron Duka dhe ndard...

Pse marrëveshja Rama-Basha s’duhet me çdo kusht

AGRON GJEKMARKAJ/   Bashkë me gjethet që kë puten nga pemët, ashtu e që mbi të gjitha do të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com