Ballina Etiketimet Spartak Ngjela

Etiketim: Spartak Ngjela

”Me ty do ishte shumë e bukur rruga drejt vdekjes”, Ngjela...

Avokati i njohur, Spartak Ngjela ka pohuar në Soirée, kur flitej për bukurinë fizike, se nuk do i afrohej ndonjëherë një femre nëse nuk...

Spartak Ngjela: SHBA do e flakin Ramën si leckë, u rreshtua...

Avokati Spartak Ngjela ka kritikuar ashpër qëndrimin e kryeministrit Edi Rama për izolimin e Kosovës nga marrëveshjet rajonale. Duke u ndalur në takimin e...

Spartak Ngjela: Krimi kurrë nuk mund ta luftojë krimin!

Nga Spartak Ngjela Ngritja e një instituti shkencor për çështjen e pronës në Shqipëri, është kërkesë imediate e kësaj kohe. Në Shqipërinë e sotme, krimi...

Paratë në parajsat fiskale, Ngjela: Janë gjurmuar 5 miliardë Euro deri...

Në një intervistë për Vetting.al, avokati i njohur Spartak Ngjela thotë se institucionet ndërkombëtare kanë gjurmuar tashmë rreth 5 miliardë euro të krimit e...

“Oferta” ruse për Shqipërinë, Spartak Ngjela zbërthen deklaratat: Topi është tani...

Avokati Spartak Ngjela ka analizuar deklaratat e bëra nga përfaqësues të Rusisë, të cilët nga Italia artikuluan një “ofertë të re” për Tiranë e...

Deklarata e Ngjelës: Greqia është krijim në falsitet. Emri Greece? Ilirët...

Avokati Spartak Ngjela deklaroi se Greqia është krijim në falsitet. I ftuar në studion “360 gradë” në RTV Ora, Ngjela u shpreh se emri...

Spartak Ngjela: Ku ka grekë këtu mo Dule ziu!

Nga Spartak Ngjela Turp për shtetin grek në atë që kërkoi të ndodhte dje në Bularat. Një mijë njerëz pa vlerë shoqërore, erdhën dje të dehur...

Spartak Ngjela: Nga do anojë gjykata e Vlorës; nga grup që...

Bashkëshortët Evelina Milaj dhe Dritan Sollmone pretendojnë se janë rrahur, vjedhur dhe prona e tyre është dëmtua, si pasojë e një konflikti të gjatë...

Avokati Ngjela zbardh kërkesat e amerikanëve për Vuçiçin. Rama nuk është...

Avokati, Spartak Ngjela i ftuar në emisionin “360 Gradë” në RTV Ora zbuloi kërkesat e amerikanëve për Vucicin. Ngjela: Çfarë sjell si risi ardhja e këtyre...

Shpërthen Ngjela: Rama, jep dorëheqjen! Je një injorant politik!

Avokati Spartak Ngjela ka reaguar ashpër ndaj kreut të qeverisë dhe mikut të tij, Edi Rama. Në një shkrim të publikuar në Facebook, Ngjela...

EDITORIAL

Turpi i KPA, Vettingut. Shkarkim politik vetëm se e dekretoi Presidenti Meta

Besnik Muçi, anëtari i Gjykatës Kushtetuese ka folur pas vendimit të KPA (Vettingut) që e largoi nga...

FORUM

Betejë e ashpër me regjimin e së keqes

Nga Kastriot Islami - Kërcënimi i fundit i zëdhënësit të Presidentit është një ngjarje shumë e rëndë. Ajo...

A ka kohë “Venecia” për “Xibrakën”?

Nëse futesh në faqen ku publikohen dokumentet e Komisionit të Venecias, e kupton se përse emri i...