E mërkurë, Tetor 16, 2019
Ballina Etiketimet Spalletti

Etiketim: Spalletti

Zbulohet telefonata që dështoi kalimin e Spallettit te Milani

“Nëse Conte merr 12 milionë, mua duhet të më jepni të paktën 5”. Këto janë fjalët që i ka thënë Luciano Spalletti administratorit të...

Spalletti jep mesazhin e qartë për të ardhmen: Duhet të mësojmë...

Interi siguroi mes vuajtjesh dhe vetëm në “frymën e fundit”, pjesëmarrjen në edicionin e ardhshëm të Ligës së Kampionëve, ndërsa tashmë drejtuesit mund të...

Fotot nudo të Icardit, reagon Spalletti: Nuk më intereson jeta e...

Interi sfidon nesër Udinesen në një ndeshje aspak për t’u nënvlerësuar duke parë situatën e vështirë të friulanëve. Trajneri zikaltër, Luciano Spalletti pranoi rëndësinë...

Marotta sqaron të ardhmen e Spallettit dhe Mauro Icardit

Administratori i deleguar i Interit, Giuseppe Marotta, në një intervistë për “Rai Sport”, ka shtyrë çdo vendim lidhur me të ardhmen e Mauro Icardit...

Spalleti “mace e zezë” për Milanin, nuk humbet prej 12 vitesh

Në “San Siro” do të jenë drejtuar sytë e gjithë botës mbrëmjen e sotme, ku Interi dhe Milani do të luajnë atë që nga...

Spalletti: Rezultati i duhur për moralin, Icardi madhështor

Tepër i kënaqur është shfaqur trajneri i Interit, Luciano Spalletti pas fitores me përmbysje ndaj Tottenhamit, e vlefshme për fazën e grupeve të Champions...

Spalletti nuk e kapërdinë dot humbjen: Kishim fatin kundra, ndaj Tottenhamit...

Katër pikë në katër javë janë shumë pak për një skuadër që ishte cilësuar si skuadra e vetme anti-Juventusi. Një gjë të tillë nuk...

Interi i Spallettit dështon në debutim, blerjet e reja nuk duken...

Një merkato e shkëlqyer në letër në verë, një sulm i frikshëm me Lautaro e Icardi që janë e tashmja dhe e ardhmja, titulli...

Sfida për Champions, Spalletti e Inzaghi ndajnë mendjen për formacionin

Të dielën në mbrëmje, në orën 20:45, sfida Lazio-Inter do të japë edhe verdiktin e fundit në lidhje me skuadrën që do të luajë...

Guardiola drejt ‘bashkimit’ me Milan, Spalletti jep alarmin

Luciano Spalletti nuk flet kurrë rastësisht. Trajneri toskan studion detajet dhe shpreh shqetësime që duken më të qarta vetëm më mbrapa. Ai i ka...

EDITORIAL

Luan Rama: Presidenti i Republikës, përtej emrit të Ilir Metës

Nga Luan Rama - Pa dashur të hyj në absurdin jo vetëm kushtetues e ligjor, por edhe logjik...

FORUM

Haje tani atë m.. që doje! Haje e mos u ngopsh kurrë!

Nga Agim Xhafka E bëra një spiunllik që në mëngjes. Shkova në polici e thashë se Berti, kushëriri...

Shqipëri: Qytetarë, mbani vesh, ju flet Edi Rama!

Censurë, fshirje e shkrimeve në internet, presion ndaj gazetarëve, kështu është situata e shtypit në Shqipëri, që...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com