E hënë, Korrik 15, 2019
Ballina Etiketimet Spalleti

Etiketim: Spalleti

Starti negativ dhe “grupi i ferrit” në “Champions”, Spalleti komenton situatën...

Trajneri i interit, Luciano Spalletti, ka folur sot para mediave në lidhje me ndeshjen e nesërme që zikaltërit do të laujnë në “Seria A”...

Spalletti është si De Boer, Interi më i keq i viteve...

Interi i ka bërë një nisje skandaloze sezonit të ri, i cili priste që ta shihte si kundërshtarin kryesor të Juventusit në luftën për...

Spalleti: Ronaldo te Juve? I bën mirë Serisë A, rritet shikueshmëria

Interi ka nisur përgatitjet për sezonin e ri, teksa Luciano Spalletti po stërvit skuadrën me dy seanca në ditë, që prej ditës së hënë....

Spalleti nxit kryesfidën e Serie A: Napoli është i lodhur

Në vigjilje të super sfidës Napoli-Inter, e cila do të luhet nesër në orën 20:45 në stadiumin “San Paolo” të Napolit, Luciano Spalleti flet...

FOTO/ Spalleti në debutim, vijnë lajme të mira për Interin

Luciano Spalletti debuton sot në Serinë A në drejtimin e skuadrës së Interit. Skuadra zikaltër pret në shtëpi ekipin e rrezikshëm, Fiorentinën. Lajm i mirë për...

Spalleti piketon mbrojtësin shqiptar për të forcuar Interin

Interi synon të mbyllë shumë shpejt një përforcim të rëndësishëm dhe sytë i ka nga reparti i mbrojtjes, i cili ka nevojë për më...

FOTO/ Interi e ka gjetur trajnerin e ri, ja kur do...

Mund të thuhet pa frikë se Interi e ka gjetur trajnerin e ri. Zyrtarizimi i Spalletit pritet të bëhet ditën e hënë, për të pritur...

EDITORIAL

Edi Rama projekton ndryshime në qeveri, Ngjela ministër drejtësie

-Spartak Ngjela piketohet për ministër drejtësie, Pandeli Majko largohet nga qeveria në rrugë pa kthim, ndërsa disa...

FORUM

Kiço Londo: Arti sipëror nuk ngjyroset!

Nga Kiço Londo - Të shtunën në mbrëmje kishim vendosur të organizonim Festën e mbylljes së stinës teatrore...

Kim Mehmeti: Opozita i “dogji” mandatet, “Rilindja” është duke e “djegur” Shqipërinë

Shkruan Kim Mehmeti Nuk janë të pakuptimta, përbuzëse dhe çmendurake vetëm thëniet e Kryeministrit të Shqipërisë se vendi...