E shtunë, Shtator 21, 2019
Ballina Etiketimet “Skllavi modern” shqiptar

Etiketim: “Skllavi modern” shqiptar

“Skllavi modern” shqiptar, rrëfen jetën mes kanabisit dhe azilit

Një shqiptar ka rrëfyer jetën mes detyrimit për të mbjellë kanabis, kjo për të paguar borxhin dhe kërkesës për azil. Kjo është historia e...

EDITORIAL

Reagime të forta nga SHBA dhe Britania e Madhe: Zhgënjim dhe pikëpyetje për gjyqin e Tahirit

Dënimi i Saimir Tahirit vetëm me 3 vjet shërbim provë dhe rrëzimi i akuzave për trafik droge...

FORUM

Bujar Nishani: Dje, prova më e fortë e kapjes së Drejtësisë nga mafia dhe krimi i organizuar

Nga Bujar Nishani -  Dje, pushteti i drejtësisë tentoi t’u thotë shqiptarëve se nuk ka prova për ish-ministrin e akuzuar...

“Dënimi” i Tahirit, humbi ligji, fitoi morali

Nga Andi Bushati Nëse procesi i Saimir Tahirit shërbeu për të bindur shqiptarët për implikimin e thellë të...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com