E premte, Nentor 15, 2019
Ballina Etiketimet “Skllavi modern” shqiptar

Etiketim: “Skllavi modern” shqiptar

“Skllavi modern” shqiptar, rrëfen jetën mes kanabisit dhe azilit

Një shqiptar ka rrëfyer jetën mes detyrimit për të mbjellë kanabis, kjo për të paguar borxhin dhe kërkesës për azil. Kjo është historia e...

EDITORIAL

Ja si u betua sot para noterit, Arta Vorpsi!

Arta Vorpsi ka bërë sot "betimin" si anëtare e Gjykatës Kushtetuese, por pa pasur dekret për emrin...

FORUM

Gjekmarkaj: Ky shtet tashmë është xhungël. Të nxjerrin një ligj në seancën urgjente për të noterizuar edhe synetlliqet

Nga Agron Gjekmarkaj- Sot akti i juristes Arta Vorpsi la pa mend e gojë të madh e të...

Fatos Lubonja: Për partinë e njerëzve të “Astirit”

Nga Fatos Lubonja Fakti që qeveria, Policia, drejtësia, mediat më të rëndësishme, janë bërë palë me disa pak...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com