E martë, Nentor 19, 2019
Ballina Etiketimet Skenderbeu

Etiketim: Skenderbeu

Skënderbeu shokon Bylisin për dy minuta, Teuta ngec ndaj Luftëtarit

Skënderbeu ka arritur një fitore spektakolare ndaj Bylisit në minutat e fundit, duke përmbysur rezultatin në 3-2. Skuadra e drejtuar nga Ilir Daja zhvilloi...

3 nëntori në histori/ Skënderbeu lë betejën e Nishit dhe niset...

Më datë 3 nëntor 1443 është një datë historike për Shqipërinë, pasi Skënderbeu do të linte betejën e Nishit dhe do të nisej për...

Mediat e huaja jehonë: Kompania që penalizoi Skënderbeun ka lidhje me...

Një skandal i rëndë ka përfshirë kompaninë e njohur zviceriane, "Sportradar", e cila punon për llogarinë e UEFA dhe FIFA-s. Kjo kompani është e njohur...

Partizani mund Skënderbeun dhe e mbyllë e para fazën e parë

Partizani e mbyllë fazën e parë në vendin e parë. Të kuqtë kanë fituar 3-1 në duelin e fundit ndaj Skënderbeut, duke marrë kryesimin...

Daja nuk i druhet Partizanit: Të shfrytëzojmë entuziazmin për t’i mposhtur

Skënderbeu e mbyll fazën e parë me transfertë kundër Partizanit në kryeqytet. Përballë janë dy ekipe që i kanë dhënë tonin kampionatit shqiptar në...

VIDEO/ Daja rikthen Skënderbeun e lavdishëm: Nuk dua të ndryshoj asgjë...

Europa mund ti bëjë bllokadë Skënderbeu, mund ti pres shpresën për të ardhmen por nuk mund ti heq kurrsesi sharmin e një ekipi që...

“Der Spiegel” reportazh për Skënderbeun: Si trukimet shkatërruan futbollin shqiptarë!

Revista e madhe gjermane "Der Spiegel", i ka kushtuar një reportazh ngjarjeve të ndodhura në futbollin shqiptar, në qytetin e Korçës, që ka humbur...

Lumë golash në Kupë, kualifikohen me vuajtje Flamurtari dhe Skënderbeu

Nuk ka asnjë surprizë në ndeshjet e kthimit të Kupës së Shqipërisë në duelet që janë zhvilluar sot. Në Grupin A kishte shumë interes...

Vllaznia paguan gjobën, ndaj Skënderbeut do të luajë me tifozë

Vllaznia ndaj Skënderbeut do të ketë një mbështetje të madhe edhe në shkallët e stadiumit, për t’u rikthyer te fitorja në kampionat. Dënimi prej...

Shokoi Interin me Slavian, Olayinka: Gati të vesh fanellën e Shqipërisë!

Ish-sulmuesi i Bylisit dhe Skënderbeut, Peter Olayinka befasoi "San Siro"-n në Champions League. Në një intervistë të dhënë për mediat çeke, sulmuesi i Slavias...

EDITORIAL

Gjekmarkaj: Meta bëri aktin e duhur. Borchardt ishte i njëanshëm

 Analisti Agron Gjekmarkaj i ftuar në emisionin “Real Story” të Sokol Ballës në “News 24” tha se...

FORUM

Dvorani dhe manovra për kurth Presidentit. Avokati Popullit nxjerr dokumenta

Po zbardhet krejt skema mafioze e lojës së PS me kryetarin e KED, Ardian Dvorani për të...

Dëshmori Artan Cuku- Meteori që s’do shuhet kurrë

Mirënjohje dhe krenari për Dëshmorin më të ri Dibrës Nga Dr. Hasan Shkëmbi           ...