E premte, Shtator 20, 2019
Ballina Etiketimet Skandali seksual

Etiketim: skandali seksual

Videoskandali seksual, KLGj pezullon nga detyra gjyqtarin Hysi

Këshilli i Lartë Gjyqësor ka pezulluar nga detyra gjyqtarin e Fierit, Roland Hysi, i arrestuar pak ditë më parë. Ai u arrestua pas publikimit...

Plas skandali seksual me politikanin e njohur në Kosovë

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Numan Baliq dyshohet se është përfshirë në një skandal seksual. Indeksonline mëson se Baliq, i cili për një kohë të...

Bill Clinton flet pas 20 vitesh për skandalin seksual me Monica...

Ish-presidenti amerikan, Bill Clinton, në një intervistë për NBC News është përgjigjur rreth pyetjeve lidhur me skandalin seksual me Monica Lewinsky që përfshiu Shtëpinë...

Klithma seksi në zyrë, si u zbulua skandali seksual në …

Për rreth 3 orë ka qëndruar i mbyllur brenda zyrës, me një të mitur, shefi i Zyrës për Komunitete në Komunën e Ferizajt, Rexhep...

Skandali seksual ‘mbërthen’ qeverinë britanike/ Ngacmoi gazetaren, ikën Ministri i Mbrojtjes

Akuzat për sjellje të pahijshme në të kaluarën kanë detyruar edhe Sekretarin britanik të Mbrojtjes, Michael Fallon, të japë dorëheqjen. Por në këtë rast, nuk...

Tronditet politika britanike, 50 deputetë e ministra akuzohen për ngacmime seksuale

Skandali seksual ku u përfshi producenti i njohur hollivudian Harvi Uenstein ka prodhuar efekt domino edhe në politikë. Deputetë dhe ministra të rëndësishëm britanikë...

Skandali seksual në jetimore, gjykata e Shkodrës lë në burg ish-drejtoreshën

Gjykata e Shkodrës ka lënë në burg ish-drejtoreshën e shtëpisë së fëmijës, Albana Llazani, e cila akuzohet se ka lejuar dhunën seksuale të shkaktuar...

Boçi bën dorëzimet, ja çfarë u tha ish-gjyqëtari kolegëve për skandalin...

I përfshirë në një skandal të bërë publik në media, ish­-kryegjyqtari Guximtar Boçi, njëkohësisht i pezulluar nga detyra si gjyqtar pas gati 20 vitesh,...

EDITORIAL

Sajmir Tahiri, shantazh Ramës dhe kryeministri e “dënon” me “shërbim prove”!

Çështja më kriminale e trafikut të drogës dje zyrtarisht është e mbyllur. Dhe duke mbyllur çështjen "Tahiri"...

FORUM

“Dënimi” i Tahirit, humbi ligji, fitoi morali

Nga Andi Bushati Nëse procesi i Saimir Tahirit shërbeu për të bindur shqiptarët për implikimin e thellë të...

Matthew Palmer, shkrimtari në Departamentin e Shtetit

Kush është Matthew Palmer, i ngakuari i posaçëm amerikan për Ballkanin? Nga ai pritet ndihmë në zgjidhjen...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com