E premte, Nentor 15, 2019
Ballina Etiketimet Situatës politike

Etiketim: situatës politike

Tensionimi i situatës politike, Kisha Katolike njofton konferencën e jashtëzakonshme

Situata e tensionuar politike në vend me sa duket ka shqetësuar së tepërmi edhe klerikët pasi ditën e sotme në në orën 17:00, Kisha...

Të kualifikuarit braktisin vendin – Raporti/ Situata për investimet e huaja,...

Perpos situatës politike, emigracioni i forcës së kualifikuar punëtore është një ndër shqetësimet kryesore të investitorëve në vendin tonë dhe që prekin aktivitetin e...

EDITORIAL

Ja si u betua sot para noterit, Arta Vorpsi!

Arta Vorpsi ka bërë sot "betimin" si anëtare e Gjykatës Kushtetuese, por pa pasur dekret për emrin...

FORUM

Gjekmarkaj: Ky shtet tashmë është xhungël. Të nxjerrin një ligj në seancën urgjente për të noterizuar edhe synetlliqet

Nga Agron Gjekmarkaj- Sot akti i juristes Arta Vorpsi la pa mend e gojë të madh e të...

Fatos Lubonja: Për partinë e njerëzve të “Astirit”

Nga Fatos Lubonja Fakti që qeveria, Policia, drejtësia, mediat më të rëndësishme, janë bërë palë me disa pak...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com