E hënë, Dhjetor 9, 2019
Ballina Etiketimet Sir Suma Chakrabarti

Etiketim: Sir Suma Chakrabarti

Denaj-Chakrabarti: Mbështetja e BERZH do vazhdojë në sektorin publik dhe privat

Ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Anila Denaj priti në një takim Presidentin e Bankës Europiane për Rindërtim dhe Zhvillim, Sir Suma Chakrabarti. Ministrja Denaj...

EDITORIAL

Priten arrestime nga prokuroria për ndërtimet VRASËSE

-Kryeprokurori i Republikës Olsian Çela deklaroi në Durrës se hetimet po vazhdojnë në mënyrë intensive për abuzuesit...

FORUM

Artut Zheji: Bajatllëk, mjerim dhe një Gjithollog për Kryeministër!

Nga Artur Zheji I di të gjitha, Ay! Kur dhe ku ndërtohet në mënyrë pastërmetore. Di të puthë...

‘Turp i njerëzimit’/ Washington Post: Çfarë tha Rama për Trump

Gazeta e njohur amerikane, Washington Post, ka risjellë në kujtesën e amerikanëve gjërat negative që janë thënë...