Ballina Etiketimet Shyqyri Alushi

Etiketim: Shyqyri Alushi

Muzika bashkon veriun dhe jugun në Shkodër

Për 3 netë me radhë në oborret e banesave karakteristike të Shkodrës, ahengu solli risi, pasi përveçse bashkoi veriun me jugun, nata finale iu...

I jepet lamtumira Shyqyri Alushit

Aty ku këndoi për vite me radhë, hyri për herë të fundit, por këtë herë i pajetë. Në hollin e teatrit “Migjeni” u bënë...

I jepet lamtumira Shyqyri Alushit

Aty ku këndoi për vite me radhë, hyri për herë të fundit, por këtë herë i pajetë. Në hollin e teatrit “Migjeni” u bënë...

Në këtë fillimpranverë, shuhet bilbili i fundit i ahengut shkodran, Shyqyri...

Nga Albert Vataj Ndërron jetë, Shyqyri Alushi. Shkodra, muzika, kënga, shpirti ynë që ju blatua këtij virtuoziteti, ndahen duke pranuar me dhimbje ligjësinë e natyrës,...

EDITORIAL

Presidenti Meta denoncoi planin mafioz të mazhorancës për zaptimin e Kushtetueses

Presidenti Ilir Meta në një konferencë për mediat ka sqaruar sot procedurën ligjore që ka ndjekur për...

FORUM

Gjekmarkaj: Ky shtet tashmë është xhungël. Të nxjerrin një ligj në seancën urgjente për të noterizuar edhe synetlliqet

Nga Agron Gjekmarkaj- Sot akti i juristes Arta Vorpsi la pa mend e gojë të madh e të...

Fatos Lubonja: Për partinë e njerëzve të “Astirit”

Nga Fatos Lubonja Fakti që qeveria, Policia, drejtësia, mediat më të rëndësishme, janë bërë palë me disa pak...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com