E martë, Shtator 17, 2019
Ballina Etiketimet Shtyhet seanca

Etiketim: shtyhet seanca

Vazhdon “telenovela” Shullazi tek Krimet e Rënda, shtyhet sërish seanca

Gjykata e Apelit për Krime të Rënda shtyu sërish procesin ndaj Emiljano Shullazit dhe katër të pandehurve të tjerë, shkak është bërë mungesa e...

Shtyhet seanca për Klement Balilin

Është shtyrë sërish pretenca për Klement Balilin në Gjykatën për Krime të Rënda. Shkak për këtë është bërë kërkesa e avokatit mbrojtes Theodhori Sollaku për...

Maqedoni, shtyhet seanca për ndryshimet kushtetuese

Shtyhet për të enjten seanca e Kuvendit të Maqedonisë, gjatë së cilës pritet të votohen ndryshimet kushtetuese për çështjen e emrit. Pas fjalimit të...

Porositësit e vrasësit të Artan Cukut, shtyhet seanca

Gjykata e Tiranës ka shtyrë seancën e parë të zhvilluar për Bledar Jambellin dhe Kristaq Lecin, të pandehur për porositjen e vrasjes së ish-kryepolicit...

EDITORIAL

Miliarderi George Soros dhe debatet për ndikimin e tij në Shqipëri

Nga Zëri Amerikes/ Xhorxh Soros, është një filantrop i cili ka zgjedhur të investojë për një shoqëri të...

FORUM

Gazeta britanike “The Indipendent”: Ja pse u mbyll televizioni Agon Channel

Nga “The Indipendent” Drejtpërdrejt për të dhënë emisionin e saj të rregullt të lajmeve në mëngjes, Sonila Meco...

Një lajm i keq për optimistët e reformës zgjedhore

Nga Astrit Patozi - Të gjithë ata që po shpresojnë në ndryshimin e sistemit politik në Shqipëri, si...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com