E mërkurë, Korrik 17, 2019
Ballina Etiketimet Shtrohet ne spital

Etiketim: shtrohet ne spital

Shtrohet në spital këngëtari shqiptar

Këngëtari i hitit ‘Cika Cika’ është shtruar ditën e sotme në spital. Ardiani ka postuar një fotografi në llogarinë e tij në Instagram, ku shfaqet...

U shtrua dje në spital, ja çfarë i ndodhi Nexhmije Pagarushës

Mbrëmjen e djeshme ikona e muzikës shqiptare, Nexhmije Pagarusha përfundoi në spital. Ekipet e emergjencës e dërguan artisten në urgjencë ku iu shtrua ekzaminimeve....

Shtrohet në spital ish-Presidenti amerikan George Bush

Ish-Presidenti George H.W. Bush është shtruar përsëri në spital për shkak të presionit të ulet të gjakut. Zëdhënësi i Bush lajmëroi se 93-vjeçari do...

Shtrohet në spital aktori i madh, Robert Ndrenika

Gjendja shëndetësore e Robert Ndrenikës dhe Arben Derhemit ka bërë që shfaqja “Mendohu Xhakomino” me regji të Milto Kutalit dhe pjesëmarrje të veçantë të...

EDITORIAL

Arben Malaj shkatërron imazhin e Edi Ramës në PS

Në një reagim publik, ish-ministri socialist, Arben Malaj deklaroi se kishte marrë mesazhe kërcënuese nga Sekretari i...

FORUM

Prekja e gazetarëve, fundi i një Kryeministri

Nga Albana Vokshi Gjuha e urrejtjes së Edi Ramës, dhuna e vazhdueshme verbale, psikologjike, institucionale si dhe fizike,...

SPAK-u dhe reforma si PPP-të!

Nga Flamur Vezaj - Te nisesh reformen e drejtesise ketu e 5 vite me pare me modelin e...