E mërkurë, Korrik 17, 2019
Ballina Etiketimet Shtatzenia

Etiketim: shtatzenia

Mbajti shtatzëninë të fshehtë, Linda Halimi zbulon arsyen

Linda Halimi mbajti shtatzëninë e saj të fshehtë deri në momentin që erdhi në jetë vajza e saj e vogël Kaimana. Lajmi u shpërnda në...

Djalë apo vajzë? Maya zbulon gjininë e fëmijës

Maya ka folur sot për herë të parë publikisht për shtatzëninë e saj. E ftuar në emisionin ''Rudina'' në Tv Klan këngëtarja zbuloi live...

Jona Spahiu tregon problemet që po kalon në shtatzani

Moderatorja Jona Spahiu po shijon ditët e fundit të shtatzanisë. Gjatë kësaj kohe në pritje të ëmblë, Jona nuk i ka kursyer fotot me barkun...

Veliaj zbulon ushqimin për të cilin Ajola ka neps gjatë shtatzënisë

Në vjeshtë kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, pritet të bëhet baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij Ajola Xoxa, ndodhet në muajin e shtatë...

Kur shtatzënia të jep një shkëlqim në fytyrë

Kur një grua është shtatzënë, thuhet se duket më bukur se asnjëherë tjetër. Besoj të gjitha keni dëgjuar për nurin e shtatzënisë. Shumica e...

”Halli” i Xhensilës në lidhje me lajmin e shtatzënisë!

Ndonëse pak kohë më parë ishte Besi ai që tregoi se Xhensila është gati për t’u bërë nënë dhe se bebushi është në plane...

Kur shtatzënia nuk ndodh! 5 faktorë psikologjikë që ndikojnë organizmin e...

Shpesh specialistët obsetër-gjinekologë nuk mund të përcaktojnë shkakun e infertilitetit, sidomos kur bëhet fjalë për një organizëm krejtësisht normal dhe të shëndetshëm. Diagnoza e...

Cheryl nuk e fsheh dot më shtatzëninë

Është përfolur për një kohë të gjatë që ajo pret një fëmijë me Liam Payne, por nuk ka pasur kurrë një konfirmim nga ana...

EDITORIAL

Rama dhe Rilindja nuk kanë takat të shkarkojnë ikonën financare të PS-së, Arben Malaj

Mazhoranca, me një nisme idiote dhe hakmarrëse, ka nisur procesin e shkarkimit të anëtarit të Këshillit Mbikqyrës...

FORUM

Të falem nderit Profesor Jup Kastrati!

Nga Luan Rama* Nuk ka një fjalë tjetër në gjuhën shqipe që të shprehë më mirë e më...

Shkarkimi i Malajt, po kthehet Agjitacion-Propaganda!

Togfjalëshi agjitacion-propagandë në kohët e sotme duket pakuptim. Ai u importua nga fjalori politik ruso- sovjetik dhe...