E premte, Dhjetor 6, 2019
Ballina Etiketimet Shtatzene

Etiketim: shtatzene

Katy Perry shtatzënë? Fotot që nxitën thashethemet

Këngëtarja e njohur Katy Perry po jeton ditët e saj më të lumtura me të fejuarin e saj, Orlando Bloom, me të cilin planifikon...

A mund të mbesni shtatzënë ndërkohë që jeni në pritje të...

E dimë tashmë që në momentin që një grua mbet shtatzënë trupi fillon të përgatitet për rritjen e fëmijës në mitër dhe vezoret e...

Tuna sërish shtatzënë? FOTO-ja që ngre dyshimin

2 vite më parë këngëtarja e njohur Tuna u bë nënë për herë të parë. Në jetë erdhi djali i saj Tian. Koha ka kaluar dhe...

Të ngelësh shtatzënë teksa je shtatzënë

Tingëllon e pabesueshme, por ja që qenka e vërtëtë. E kishit menduar ndonjëherë se një femër mund të betet sërish shtatzënë, ndërkohë që është...

“Jam shtatzënë, por nuk e di cili është babai: Shefi, djali...

Një vajzë 31-vjecare duket se nuk i ka marrëdhëniet mirë me alkoolin. Në tre rastet kur piu, ajo përfundoi duke bërë seks me tre...

Zbuloi se ishte përdhunuar pasi kuptoi se ishte shtatzënë

Një grua zbuloi se ishte përdhunuar gjatë një nate të dehur pasi kuptoi se ishte shtatzënë. Gruaja u zgjua në shtratin e saj e zhveshur,...

Shtatzënë në avion, deri kur mund të udhëtoni

Shtatzënia asnjëherë nuk ka shkuar mirë me udhëtimet me avion. Nënat e ardhshme janë të frikësuara lidhur me rreziqet që lartësia dhe presioni mund...

Jorida Tabaku shtatzënë, ish-deputetja pret fëmijën e tretë

Jorida Tabaku njihet si një ndër femrat më sharmante në politikën shqiptare. Gjithnjë e matur dhe duke ruajtur feminalitetin, Jorida ia ka dal të...

Tregon se është shtatzënë, Miss Univers Bolivia humb kurorën

Joyce Prado e zgjedhur në vitin 2018 Miss Univers Bolivia, ka humbur kurorën e saj sepse është shtatzënë. Sipas organizuesve të spektaklit të bukurisë...

Lady Gaga i përgjigjet thashethemeve të shtatzënisë, jep lajmin e mirë

Lady Gaga i ka dhënë fund njëherë e mirë thashethemeve nëse është shtatzënë. Në një postim në Twitter këngëtarja u shpreh se nuk është...

EDITORIAL

Tragjedia e paralajmëruar e Durrësit dhe Thumanës

-Zbulohet studimi nga “Zëri Amerikës” për banesat në Durrës që i klasifikonte një pjesë të ndërtimeve si...

FORUM

Andi Bushati: Të vdekurit nuk mund të kthehen në pikë sondazhesh për Ramën

Nga Andi Bushati / Edi Rama po e shfrytëzon tërmetin njësoj si Erdogani grushtin e shtetit: si një...

Metamorfoza pas tërmetit: nga tepsija tek tespija…

Nga Prof. Lisen Bashkurti / Tërmeti i 26 Nëntorit 2019 goditi rëndë Shqipërinë, mbarë shoqërinë shqiptare, sikundër edhe...