Ballina Etiketimet Shqiptari

Etiketim: shqiptari

Vdiq në aksident/ Identifikohet shqiptari në Itali

Mediat italiane kanë bërë publik identitetin e 48-vjeçarit shqiptar, i cili humbi jetën mbrëmjen e së shtunës në një aksident rrugor. Ai është identifikuar si...

Pasioni kthehet në tragjedi/ Shkon për gjueti, shqiptari plagoset nga shoku...

I hidhur ka rezultuar fati i një shqiptari në Greqi, i cili po lufton me vdekjen pasi mbeti i plagosur teksa kishte shkuar për...

Shkon për të gjuajtur, shqiptari qëllohet me thikë në kokë

Pasioni për gjuetinë midis dy miqve është kthyer thuajse në tragjedi për një 37 vjeçar shqiptar, i cili po lufton me jetën në Repartin...

Me fëmijën e mitur si “mburojë” dhe me drogë në makinë,...

Një shqiptar u arrestua pasditen e djeshme nga policia e Ankonës në Itali, pasi u kap me kokainë. I riu shqiptar ndodhej në makinën luksoze,...

VIDEO/ Shqiptari kapet në Holandë, kishte 160 mijë euro në makinë

Një djalë i ri nga Shqipëria, 20 vjeç u kap gjatë autostradës A16 të martën pasdite. Agjentët holandezë sekuestruan 160 mijë euro në automjetin...

Shqiptari kapet me 160 mijë euro në makinë, ja si u...

Një  20 vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia e Roterdamit në Holandë, pasi iu gjetën 160 mijë euro kesh. Shqiptari po udhëtonte përgjatë autostradës Roterdam-Ijsselmonde. Ai...

Punonte në mal, policia serbe plagos rëndë shqiptarin

Policia serbe ka plagodur dhe ka lënë në gjendje të rëndë për jetën një 34-vjeçar shqiptar. Ai është identifikuar si Milazim Murati, banues në...

Shqiptari vret kunatin, zbulohet shkaku dhe emrat

Një sherr për motive banale në një familje emigrantësh shqiptarë në Itali është shndërruar në një tragjedi. 45 vjeçari Shpendi Alushi është vrarë me armë...

Rusët masakrojnë me thika shqiptarin në Suedi, motra e tij kërkon...

Natën e 21 shtatorit 2019 është vrarë një azilkërkues nga Shkodra me emrin Sokol Sulaj, në qytetin e Sundsvall në veri të Suedisë. Ngjarja ndodhi pas...

Shqiptari rreh gruan në mes të restorantit, karabinieri e ndalon

Një shqiptar 50-vjeçar është ndaluar nga karabinierët e më pas është urdhëruar të largohet nga familja pas akti të dhunshëm të shëmtuar në publik...

EDITORIAL

Presidenti Meta denoncoi planin mafioz të mazhorancës për zaptimin e Kushtetueses

Presidenti Ilir Meta në një konferencë për mediat ka sqaruar sot procedurën ligjore që ka ndjekur për...

FORUM

Gjekmarkaj: Ky shtet tashmë është xhungël. Të nxjerrin një ligj në seancën urgjente për të noterizuar edhe synetlliqet

Nga Agron Gjekmarkaj- Sot akti i juristes Arta Vorpsi la pa mend e gojë të madh e të...

Fatos Lubonja: Për partinë e njerëzve të “Astirit”

Nga Fatos Lubonja Fakti që qeveria, Policia, drejtësia, mediat më të rëndësishme, janë bërë palë me disa pak...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com