Ballina Etiketimet Shqiptaret e zhdukura

Etiketim: shqiptaret e zhdukura

Identifikohen 61 viktima nga zjarret në Greqi. Dy shqiptare shpallen të...

Janë 81 viktima nga zjarret që pushtuan Athinën përpara dy ditësh, nga të cilët 61 janë identifikuar. Deri në këto momente nuk ka informacione për...

Policia greke gjen dy shqiptaret e zhdukura, në telashe miku i...

Zhdukja e dy vajzave shqiptare në Dylësi të Greqisë alarmoi policinë vendase, ndërsa lajmi pati jehonë edhe në vendin e tyre të origjinës Shqipëri....

EDITORIAL

(VIDEO) Si u terrorizuan turistët spanjollë nga pronari i lokalit, Mihal Kokëdhima, në Himarë

Incidenti i ndodhur në Himarë ku pronari i një restoranti me emrin Mihal Kokëdhima dhunoi turistët e...

FORUM

Kullat dhe koncesionet, marrëzia e madhështisë!

Shqipëria, një nga shtetet me bukuri të pafund natyrore e ujore në raport me sipërfaqen e saj...

Rama po e spastron Shqipërinë nga shqiptarët

Nga: Belind Këlliçi Edi Rama po e spastron Shqipërinë nga Shqiptarët! Pasi e mbushi parlamentin, qeverinë, pushtetin lokal...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com