E mërkurë, Shtator 18, 2019
Ballina Etiketimet Shqiponjat

Etiketim: shqiponjat

Arsela, një nga “Shqiponjat” e Tiranës

Vajza që kanë thyer paragjykimet se profesioni i polices është vetëm për burrat. Pas Silvës, Eljandës dhe Reit, Policia e Shtetit ka postuar sot...

Kuriozitete që nuk i keni ditur për shqiponjat

Shqiponjat admirohen në tërë botën dhe njihen si simbol i fuqisë dhe lirisë. Disa fakte të mahnitshme rreth shqiponjave: Shqiponjat janë disa nga zogjtë më të...

EDITORIAL

Llumi i poshtërsisë ndaj presidentit Ilir Meta

Ilir Meta është vënë në shenjëstren e krejt llumit të politikës dhe medias. Natyrisht sponsorizuar nga një...

FORUM

Atletet, brekushet e zhgarravinat

Nga Kastriot Islami 1.Tre maskat e përdorura në komunikimin publik janë atletet, brekushet dhe zhgarravinat. Përdorimi i këtyre...

Veton Surroi: Porosia për Zgjerimin që jep emërimi i hungarezit Trocsanyi, si Komisioner

Nga Veton Surroi Von der Leyen, me apo pa qëllim, i ka evituar deri tash përgjigjet në pyetjet...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com