Ballina Etiketimet Shpeton

Etiketim: shpeton

Video që ka mahnitur botën, elefanti shpëton të voglin në mënyrë...

Një elefant i vogël ngeci në një gropë të mbushur me ujë për disa minuta, ku u rrëzua me shpinë. Nëna e tij ishte e...

Ngeci e varur në katin e 7-të të spitalit, shpëtohet për...

Ky është momenti dramatik i shpëtimit të një vajze 4-vjeçare që kishte ngecur në murin e një spitali, në katin e shtatë. Padyshim që mund...

Njihuni me slumber, pajisja e re që të “shpëton” nga gërhitja...

Gërhitja është një problem që bezdis sumë njerëz gjatë gjumit në kushtet kur sipas studimeve rezulton se 1 nga 2 burra dhe 1 në...

Shqiptari shpëton të moshuarin, tentoi të vetëvritej

Një shqiptar ka qëlluar në kohën dhe vendin e duhur për të shmangur një ngjarje të rëndë. Bëhet fjalë për një episod në Firence të...

3 skenaret e mundshme se si shpëton Vllaznia nga rënia në...

Fati i Vllaznisë për të shpëtuar në këtë sezon nuk është më në dorën e saj. Kuqeblutë duhet të shpresojnë në disfatën e dytë...

Librazhd/Ariu bie në grackë, gjesti human i banorëve (FOTO)

Një ari i murrmë është kapur në Librazhd, pasi ra në grackën e leqeve dhe rrjetës me tela. Banorët e fshatit nuk e vranë...

Itali/ Prindërit dhe dy fëmijët bien në kraterin e vullkanit, shpëton...

Një tragjedi ka ndodhur në Napoli, ku prindërit dhe djali i tyre 11 vjeçar kanë rënë në kraterin e një vullkani, ndërsa djali i...

FOTO/ Tiranë, i riu hidhet nga kati i 6 për herë...

Një djalë i ri është hedhur nga kati i 6 i pallatit ku ai banon, tek zona e ish-fushës së aviacionit në Tiranë. 27-vjeçari ka...

Qenit i ngec koka në vrimë, ja si shpëtohet

Një qenush i humbur i cili kishte futur kokën në  një mur me vrima, u shpëtua pas një operacioni prej një orësh në një...

Familja shqiptare i shpëton mrekullisht sulmit me kamion në Suedi

Suedia u trondit këtë të premte nga një ngjarje e rëndë, pasi një kamion i tonazhit të rëndë përplasi disa këmbësorë duke lënë 5...

EDITORIAL

Opozitë, ku je? Kryeministri Rama nuk rrëzohet me facebook!

Kryeministri Rama nuk po jep shenja se do të shkojë në zgjedhje, ndonëse deri dje kishte shpresa,...

FORUM

Katranjosi që shan e kërcënon profesorin…

Nga Kastriot Islami - Ishte dhe mbetet katranjos… Të gjithë e mbajnë mend si katranjos-gënjeshtar, pervers, grindavec e sherrxhi...

Vasili: Të mendojmë si Monika, kështu BE nuk do të jetë më ëndërr

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka sjellë në vëmendjen deklaratën e dy ditëve më parë të kryetares...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com