Ballina Etiketimet Shpëtim Duro

Etiketim: Shpëtim Duro

VIDEO/ Vllaznia trondit Kukësin, a ka frikë Shpëtim Duro nga shkarkimi?

Në javën kur të gjithë pretendentët, ose më sakte ekipet e sipërme të klasifikimit, Partizani, Teuta, Tirana e Bylis ishin ndalur, për Kukësin konsiderohej...

Duro: Nuk ka justifikime për humbjen, kampionati shumë i ekuilibruar

Trajneri i Kukësit, Shpëtim Duro nuk përpiqet që të gjejë justifikime për humbjen e sotme 2-1 ndaj Bylisit. Skuadra verilindore pësoi sot disfatën e...

Duro përgatit skuadrën anti-Bylis, dy mungesa të sigurta dhe dy rikthime...

Dy mungesa të sigurta dhe dy rikthime. Janë këto lajmet që vijnë nga kampi i Kukësit, me teknikun Shpëtim Duro që po përgatit skuadrën...

Duro: Partizani para nesh, shpresoj që kampionati të shtyhet!

Në prag finales së Superkupës së Shqipërisë ndaj Partizanit, trajneri i Kukësit, Shpëtim Duro ka folur në konferencë për shtyp. Strategu i ardhur gjatë...

Shpëtim Duro: Partizani rivali kryesor për titull, ja ku duhet të...

Shpëtim Duro zhvilloi ditën e djeshme seancën e parë stërvitore si trajner i Kukësit. Në një intervistë për “sporteskpres”, tekniku kryeqytetas ka folur mbi gjendjen...

Shpëtim Duro prezantohet zyrtarisht tek Kukësi

Shpëtim Duro është prezantuar zyrtarisht në stolin e Kukësit. Gjatë një deklarate për shtyp, ai u shpreh se ka ardhur te Kukësi për të...

Tregimi drithërues i Shpëtim Duros pas largimit nga Flamurtari, ju tregoj...

Tri ditë pas largimit nga Flamurtari, Shpëtim Duro është më i qartë për treguar “rrugëtimin” e tij 14- mujor në krye të vlonjatëve. Në...

Dorëzohet Duro: Largohem nga Flamurtari

Eliminimi nga Kupa e Shqipërisë ishte kapitulli i fundit për Shpëtim Duron në pankinën e Flamurtarit. Në një sezon që nisi si skuadër favorite,...

Duro: S’është si ndeshja e Kupës, presioni është mbi ne!

Flamurtari në mesjavë mori një fitore shumë të rëndësishme në gjysmëfinalen e parë të Kupës së Shqipërisë ndaj Skënderbeut 1-0. Të dyja skuadrat do...

Duro: Drejtuesit s’e pranuan dorëheqjen, kualifikimi vendoset ndeshjen e kthimit

Flamurtari po kalon momentin më të vështirë të sezont, teksa në kampionat fiton prej disa javësh. Duke folur në prag të ndeshjes së parë...

EDITORIAL

Presidenti Meta denoncoi planin mafioz të mazhorancës për zaptimin e Kushtetueses

Presidenti Ilir Meta në një konferencë për mediat ka sqaruar sot procedurën ligjore që ka ndjekur për...

FORUM

Gjekmarkaj: Ky shtet tashmë është xhungël. Të nxjerrin një ligj në seancën urgjente për të noterizuar edhe synetlliqet

Nga Agron Gjekmarkaj- Sot akti i juristes Arta Vorpsi la pa mend e gojë të madh e të...

Fatos Lubonja: Për partinë e njerëzve të “Astirit”

Nga Fatos Lubonja Fakti që qeveria, Policia, drejtësia, mediat më të rëndësishme, janë bërë palë me disa pak...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com