E premte, Dhjetor 6, 2019
Ballina Etiketimet Shpërndarja e Kuvendit

Etiketim: Shpërndarja e Kuvendit

Shpërndarja e Parlamentit? Berisha: Unë do ta kisha bërë

Pas takimit me Presidentin Ilir Meta, ish-presidenti Sali Berisha gjatë një prononcimi për gazetarët, i pyetur nga këta të fundit se nëse pjesë e...

Shpërndarja e Parlamentit? Agron Duka: Jam dakord

Për kryetarin e PAA-së, Agron Duka shpërndarja e parlamentit është një e drejtë morale që duhet të ndodhë. I ftuar në studion e lajmeve...

Shpërndarja e Kuvendit, reagon SHBA: Mos humbisni më shumë kohë!

Ambasada amerikane në Prishtinë ka reaguar pas shpërndarjes së Kuvendit të Kosovës. Ambasadori Philip Kosnett, përmes një postimi në Twitter ka thënë se Kuvendi ka...

EDITORIAL

Tragjedia e paralajmëruar e Durrësit dhe Thumanës

-Zbulohet studimi nga “Zëri Amerikës” për banesat në Durrës që i klasifikonte një pjesë të ndërtimeve si...

FORUM

Andi Bushati: Të vdekurit nuk mund të kthehen në pikë sondazhesh për Ramën

Nga Andi Bushati / Edi Rama po e shfrytëzon tërmetin njësoj si Erdogani grushtin e shtetit: si një...

Metamorfoza pas tërmetit: nga tepsija tek tespija…

Nga Prof. Lisen Bashkurti / Tërmeti i 26 Nëntorit 2019 goditi rëndë Shqipërinë, mbarë shoqërinë shqiptare, sikundër edhe...