E mërkurë, Korrik 17, 2019
Ballina Etiketimet Shpërndarësi

Etiketim: shpërndarësi

Fundjava e fundit e shpërndarësit të heroinës me biçikletë tek “Astiri”...

Kjo ishte fundjava e fundit për një 35 vjeçar i cili me biçikletë shpërndante doza heroine nëpër lagjet e Tiranës. Arrestimi i të riut të...

VIDEO/ Operacioni në Tiranë, si u kapën shpërndarësit e drogës dhe...

Policia e Tiranës ka vënë në pranga tre persona dhe ka shpallur në kërkim një tjetër pas një operacioni në orët e mbrëmjes së...

Mbi 40 vetë kalojnë mbidozë droge në park, arrestohet shpërndarësi

Një burrë u arrestua në SHBA pasi më shumë se 40 vetë kaluan në mbidozë në një park të Connecticut, si pasojë e një...

Berat, arrestohet shpërndarësi i heroinës, u kap pranë stacionit të autobusëve

Policia e Beratit ka goditur një rast të shpërndarjes së drograve të forta. Ndërsa në pranga u vu shtetasi Stavri Mice, 33 vjeç, banues...

EDITORIAL

Arben Malaj shkatërron imazhin e Edi Ramës në PS

Në një reagim publik, ish-ministri socialist, Arben Malaj deklaroi se kishte marrë mesazhe kërcënuese nga Sekretari i...

FORUM

Prekja e gazetarëve, fundi i një Kryeministri

Nga Albana Vokshi Gjuha e urrejtjes së Edi Ramës, dhuna e vazhdueshme verbale, psikologjike, institucionale si dhe fizike,...

SPAK-u dhe reforma si PPP-të!

Nga Flamur Vezaj - Te nisesh reformen e drejtesise ketu e 5 vite me pare me modelin e...