Ballina Etiketimet Shpërndante “ekstazi”

Etiketim: Shpërndante “ekstazi”

Shpërndante “ekstazi” në Drimadhë, kapet i riu nga Tirana

Policia e Vlorës ka vënë në pranga një të ri nga Tirana i cili është kapur me 100 kokrra "ekstazi" dhe një sasi parash. Seksioni...

EDITORIAL

Shkodra dje u dhunua, por akoma nuk është dorëzuar!

Kryeministri e ka ndarë mendjen për t’i poshtëruar shkodranët, duke përdorur policinë dhe shantazhin. Rilindja do nxjerrë...

FORUM

“Thesi” i Edi Ramës nxjerr vetëm kriminelë, trafikantë, oligarkë…

Nga Kastriot Islami Edi Rama sa herë fut dorën në ‘thes’ nxjerr; i) kriminel a trafikant; ii) të...

Mihali i Qeparoit

Nga Auron Tare Mihali i Qeparoit (pjesa e dyte) Tani qe gjakrat u qetesuan pas incidentit te Porto Palermos...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com