E dielë, Nentor 17, 2019
Ballina Etiketimet Shpërndante drogë

Etiketim: Shpërndante drogë

Shpërndante drogë, kapet në një parkim në Tiranë me çantën e...

Policia e Tiranës ka arrestuar një person të dyshuar si shpërndarës droge, duke i sekuestruar një çantë plot me doza kanabisi e kokaine si...

Shpërndante drogë afër shkollave, pranga 41-vjeçarit në Vlorë

Një 41-vjeçar është arrestuar në flagrancë në qytetin e Vlorës pasi sipas policisë shpërndante lëndë narkotike në afërsi të shkollave dhe qendrave të internetit. Pas...

Shpërndante drogë në shkolla, arrestohet 32-vjeçari

Policia e Lushnjës ka arrestuar një 32-vjeçar i cili shpërndante lëndë narkotike në shkolla. Në pranga ka rënë shtetasi me inicialet M.B., banues në Lushnjë. Arrestimi...

Shpërndante drogë në shkolla, arrestohet një person

Goditet një tjetër rast shpërndarje të lëndëve narkotike në doza të vogla në shkolla, duke vënë në pranga një person. Efektivët e policisë Librazhd në...

EDITORIAL

Mirush Kabashi: 23 vjeçarja e diplomuar, pa punë dhe në mjerim ekonomik i jep fund jetës

 Nga Mirush Kabashi  Adela Gjoka, një vajzë vetëm 23 vjeçe nga Rrësheni i dha fund jetës në kushtet...

FORUM

Ekipi francez kërkon takim urgjent me Fevziun: Duam librin “Tirana e Nonës”!

Sot në mesditë, ekipi kampion i botës, Franca, zbriti në kryeqytetin e Shqipërisë, Tiranë. Sapo u akomodua në...

Armando Duka në stadium, përtej urrejtjes së kritikëve dhe dashurisë sezonale të brohoritësve

Nga Lorenc Vangjeli - Janë të rrallë njerëzit në Tiranë, qëndrimi ndaj të cilëve vendoset jo prej tyre...