E premte, Korrik 19, 2019
Ballina Etiketimet Shorti

Etiketim: shorti

Hidhet shorti i gjysmëfinaleve të Kupës së Shqipërisë

Paraditen e sotme është hedhur në ambientet e Federatës Shqiptare të Futbollit shorti i gjysmëfinaleve të Kupës së Shqipërisë. Goglat kanë vënë përballë njëra-tjetrës Kukësin...

Alibeaj: Realizimi i shortit për KED nga Kuvendi, i paligjshëm dhe...

Në mbledhjen e parë të Këshillit të Emërimeve në Drejtësi, deputeti demokrat Enkelejd Alibeaj bëri publik qendrimin e PD se mbledhja është e paligjshme...

Champions League/ Short ferri për Juventusin, PSG dhe Bayernin

Shorti i Ligës së Kampionëve ka rezervuar përballje ferri pr disa nga ekipet që kanë siguruar pjesëmarrjen në fazën e 1/8-ve. Dueli më i...

U-17/ Hidhet shorti për eliminatoret e Europianit, grup ‘ferri’ për Shqipërinë

U hodh sot në Nion të Zvicrës shorti për eliminatoret e Kampionatit Europian për Kombëtaren U-17. Shqipëria do të jetë në Grupin 8 së bashku...

Hidhet shorti/ Shqipëria pjesë e grupit të “ferrit”, ja kundërshtarët në...

Është hedhur shorti për eliminatoret e Kampionatit Europian të 2020 për femrat. Kombëtarja e Shqipërisë U19 për femra kanë mësua ditën e sotme kundërshtarët që...

Vllaznia mëson kundërshtarin në Champions, ja kë përzgjodhi Allegri

Vllaznia ka mësuar pak minuta më parë kundërshtarin në UEFA Youth League. Ekipi shkodran do të ndeshet me skuadrën e Astanës. Një takim mjaft...

Sot hidhet shorti i “Europa League”

Sot në orën 13:00 do të hidhet shorti i “Europa League”, ku 48 skuadrat pjesëmarrëse të fazës së grupeve do të njihen me fatin...

Përzgjidhni ju shortin e Ligës së Kampionëve, simulimi i grupeve …

Sot në orën 18:00 në Montecarlo do të hidhet shorti i Ligës së Kampionëve për fazën e grupeve. Tifozët janë në pritje për të...

Disa nga detajet që duhet të dini para shortit të Champions...

Champions League nuk ka qenë asnjëherë kaq e pasur në aspektin e çmimeve dhe me rikthimin e katër ekipeve italiane direkt në fazën e...

Shorti i Championsit, ja grupi i “ëndrrave” dhe i “ferrit” për...

Sot në orën 18:00 në Montecarlo do të hidhet shorti i Ligës së Kampionëve për fazën e grupeve. 4 skuadrat italiane do të mësojnë...

EDITORIAL

Kryeministri i “nul-it” dhe mazhoranca e “shul-it”

-Gjykata e Tiranës dhe ajo e Durrësit kanë marrë dje dy vendime që përmbysin gjithëçfarë ka bërë...

FORUM

Artan Fuga: Profesorët e degraduar

Nga Artan Fuga - "Ta gëzojnë" profesorët dhe profesorët e asociuar ligjin që Kuvendi i sotëm jolegjitim aprovoi...

Një dramë që e dëmtoi Kosovën

Nga: Enver Robelli Para një viti Presidenti i Kosovës, i përkrahur nga kryeministri i Shqipërisë dhe që të...