Ballina Etiketimet Shkupi

Etiketim: Shkupi

Përplasja e ashpër Shkup-Beograd, analistët zbardhin të fshehtat: Në funksion të...

Tërheqja e diplomatëve serbë nga Shkupi është komentuar në Beograd si përgjigje e Serbisë ndaj përgjimit të tyre në Maqedoni, e mbështetjes së Kosovës...

Kim Mehmeti nga çadra e protestës: Nuk e dua Shqipërinë atelie...

Shkrimtari shqiptar nga Shkupi, Kim Mehmeti, i është bashkuar pasditen e sotme çadrës së protestës, e cila prej 18 shkurtit është vendosur pranë godinës...

Shkupi kërkon sqarime në Uashington rreth deklaratave për ndarjen e Maqedonisë

Ministria e Punëve të Jashtme e Maqedonisë përmes Ambasadës në Uashington, me rrugë diplomatike kërkoi qëndrim nga Departamenti i Shtetit të SHBA-së për deklaratën...

Mark Barns: Trump nuk do të lejojë ndryshimin e emrit të...

Shkup- SHBA-ja pas zgjedhjes së presidentit të ri Donald Tramp do të vazhdojë ta ndërtojë rrugën e bashkëpunimit të mirë me Maqedoninë, thotë Mark...

EDITORIAL

Opozitë, ku je? Kryeministri Rama nuk rrëzohet me facebook!

Kryeministri Rama nuk po jep shenja se do të shkojë në zgjedhje, ndonëse deri dje kishte shpresa,...

FORUM

Katranjosi që shan e kërcënon profesorin…

Nga Kastriot Islami - Ishte dhe mbetet katranjos… Të gjithë e mbajnë mend si katranjos-gënjeshtar, pervers, grindavec e sherrxhi...

Vasili: Të mendojmë si Monika, kështu BE nuk do të jetë më ëndërr

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka sjellë në vëmendjen deklaratën e dy ditëve më parë të kryetares...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com