Ballina Etiketimet Shkumbin Qormemeti

Etiketim: Shkumbin Qormemeti

Kush është menaxheri shqiptar, që bën milionerë futbollistët?

Është padyshim menaxheri që ju shton llogarie bankare të futbollistëve, shuma të mëdha nga kontratat që ai arrin të finalizojë. Shkumbin Qormemeti me transferimin...

EDITORIAL

(VIDEO) Si u terrorizuan turistët spanjollë nga pronari i lokalit, Mihal Kokëdhima, në Himarë

Incidenti i ndodhur në Himarë ku pronari i një restoranti me emrin Mihal Kokëdhima dhunoi turistët e...

FORUM

Gjekmarkaj: Katolikët shkodranë të padisin Edi Ramën për dëmtim të imazhit

Analisti Agron Gjekmarkaj është i bindur se mbështetja për Partinë Socialiste në Shkodër është akoma edhe me...

Kullat dhe koncesionet, marrëzia e madhështisë!

Shqipëria, një nga shtetet me bukuri të pafund natyrore e ujore në raport me sipërfaqen e saj...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com