E hënë, Korrik 15, 2019
Ballina Etiketimet Shkollës

Etiketim: shkollës

Shkolla “28 Nëntori” në Shkodër ndihmë për 21 familje

Nxënësit e shkollës 28 Nëntori në Shkodër do të ndihmojnë për një vit  me pako ushqimore e veshmbathje 21 familje të varfra në qytetin...

Bonusi për mosbraktisjen e shkollës, Manastirliu: Përfitojnë mbi 47 mijë fëmijë...

Mbi 47 mijë fëmijë të familjeve në nevojë përfitojnë nga bonusi për mosbraktisjen e shkollës. Lajmin e ka bërë të ditur ministrja e Shëndetësisë...

EDITORIAL

Presidenti: Propaganda e hetuesia, dy shtyllat që mbajtën në këmbë komunizmin

Presidenti Ilir Meta është takuar sot me mjekun e njohur Isuf Kalo. Në një postim në Facebook,...

FORUM

Shqipëria drejt çmendurisë: politika shkruan shkencën !

Nga Artan Fuga - Nga Deputetët po shkruajnë edhe ligjet e Njutonit, edhe ekuacionet e Makswellit! Sot e nesër...

Kim Mehmeti: Opozita i “dogji” mandatet, “Rilindja” është duke e “djegur” Shqipërinë

Shkruan Kim Mehmeti Nuk janë të pakuptimta, përbuzëse dhe çmendurake vetëm thëniet e Kryeministrit të Shqipërisë se vendi...